Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 29.04
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.09
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.90
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 30.36
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 31.07
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.17
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.49
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 31.74
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.94
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.12
4 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 35.14
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.00
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.08
František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 29.04
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.09
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.90
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 30.36
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 31.07
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.17
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.49
8 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 31.74
9 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.94
10 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.12
11 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 35.14
12 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.00
13 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.08
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.07
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 30.94
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.11
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.47
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.52
6 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 32.46
7 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 33.34
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 30.12
2 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.07
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 34.11
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.98
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.28
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.07
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 30.12
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 30.94
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.11
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.47
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.52
7 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 32.46
8 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 33.34
9 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.85
10 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.07
11 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 34.11
12 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.98
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.28
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNF