Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 17.12
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.18
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.49
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.54
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 18.59
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.75
7 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 18.80
Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.81
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 18.95
3 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.40
5 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 20.42
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.47
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 20.79
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 19.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.05
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.79
3 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.22
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.36
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.04
6 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.09
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.38
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 19.79
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.56
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.60
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.45
5 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.88
6 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.59
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.45
2 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.10
3 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.24
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 17.12
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.05
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.18
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.49
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.54
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 18.59
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.75
8 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.79
9 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 18.80
10 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.81
11 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 18.95
12 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
13 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 19.34
14 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.40
15 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.45
16 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 19.79
17 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.10
18 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.22
19 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.24
20 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20.30
21 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.36
22 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 20.42
23 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.47
24 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.56
25 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.60
26 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 20.79
27 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.04
28 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.09
29 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.38
30 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.45
31 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.94
32 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.88
33 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.59
Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.60
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.27
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.60
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.83
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.84
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.10
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.46
8 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 19.84
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.18
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.79
4 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.19
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.38
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.74
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.33
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.71
4 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.99
5 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 21.99
6 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.13
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 21.57
2 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.79
3 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.86
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.52
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.53
6 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.76
7 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 22.79
8 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.91
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.86
2 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.52
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.03
4 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.12
5 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.16
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.95
2 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.11
3 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.21
4 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.54
5 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.89
6 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.66
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.80
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 21.53
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.86
3 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.17
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.29
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.74
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.60
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.27
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.60
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.83
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.84
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 19.84
7 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.10
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.18
9 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.46
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.74
11 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.79
12 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.93
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.95
14 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.11
15 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.19
15 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
17 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.21
18 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.33
19 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.38
20 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 21.53
21 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 21.57
22 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.71
23 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.79
24 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.86
24 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.86
24 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.86
27 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.99
27 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 21.99
29 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.13
30 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.52
30 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.52
32 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.53
33 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.54
34 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.76
35 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 22.79
36 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.89
37 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.91
38 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.03
39 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.12
40 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.17
41 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.29
42 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.66
43 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.74
44 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.16
45 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.80
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS