Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 39.66
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.81
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.47
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.82
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 41.00
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.04
7 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 41.69
8 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 39.00
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.31
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.61
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.11
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.20
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 45.22
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.28
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.45
2 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 48.25
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 39.00
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 39.66
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.81
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.31
5 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.47
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.82
7 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 41.00
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.04
9 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.38
10 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 41.69
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.50
12 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.61
13 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.11
14 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.20
15 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 45.22
16 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.28
17 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.45
18 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 48.25
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.36
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.16
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.26
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.19
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 45.77
6 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 46.01
7 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 66.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 45.50
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 48.86
3 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.01
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 45.29
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.45
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 46.78
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.36
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.16
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.26
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.19
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 45.29
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.45
7 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 45.50
8 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 45.77
9 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 46.01
10 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 46.78
11 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.98
12 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 48.86
13 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.01
14 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 66.02
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS