Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.651.671.70
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 27 1.61 ----ooooooooooxxx
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 1.58 -----oooooxooxxoxx
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 25 1.46 ---ooxoxoxoxoxxx
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 1.43 ooooooooxxx
5 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 1.43 oooooxoxoxoxxx
6 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 23 1.43 oooooxoxxoxoxxx
7 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 1.40 oooooooxxx
8 Tobias PeterTobias Peter
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 1.40 oooooxxooxxx
9 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 1.35 -oooooxxx
10 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 17 1.35 oooxoooxxx
11 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 1.35 oooxoxoxoxxx
12= Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 1.30 oooooxxx
12= Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 3 1.30 oooooxxx
14 Adam ZycháčekAdam Zycháček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 1.30 oooxoxoxx
15 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 15 1.25 -oooxxx
16 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 1.25 ooxoxoxxx
17= Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 7 1.20 oooxxx
17= Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 1.20 oooxxx
19 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 1.20 ooxxoxxx
20 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 1.20 xoxoxxoxxx
21 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 1.15 oo-xxx
22 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 1.15 oxoxxx
23= Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 1.10 oxxx
23= Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 6 1.10 oxxx
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 19 DNS
Samuel AndělSamuel Anděl
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 DNS
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.431.461.481.521.551.581.611.641.67
1 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 1.46 -oooooxooxoxoxxx
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 20 1.43 --ooooxoooxxx
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 17 1.40 ooooooxxoxxoxxx
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 1.35 -----ooxxx
5 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 13 1.35 ooxoooxoxoxxx
6= Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 12 1.30 ooooooxxx
6= Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 1.30 --ooooxxx
8 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 19 1.30 --oooxoxxx
9 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 1.30 ooooxoxoxxx
10= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 1.30 --oooxxoxxx
10= Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 15 1.30 --oooxxoxxx
12= Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 1.25 oooooxx
12= Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1.25 -ooooxxx
14 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 1.25 oooxooxxx
15 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 14 1.25 ooooxoxxx
16 Jana MichalusováJana Michalusová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 1.20 ooxxooxx
17 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 9 1.20 oooxoxxx
18 Natálie KupkováNatálie Kupková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 1.15 oooxxx
19 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 1.10 ooxxx
20 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 1.10 xooxxx
21 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 1.10 oxoxxx
Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 NM
Celkem 22 závodníků