Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:35) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.93
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.37
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.41
4 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.85
5 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.03
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.06
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.61
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 09.11
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.14
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.19
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.24
6 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.25
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.32
8 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:35) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.05
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.43
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.49
4 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.61
5= Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.76
5= Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.76
7 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.80
8 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.83
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 16:35) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.18
2 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.68
3= Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.92
3= Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.92
5 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.97
6 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.43
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.55
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 16:35) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.86
2 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.92
3 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.13
4 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.27
5 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.42
6 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.60
7 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.95
8 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.13
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 16:35) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.23
2 Tobias PeterTobias Peter 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.36
3 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.82
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.04
5 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.09
6 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.29
7 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.58
8 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.42
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.93
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.37
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.41
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.61
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.85
6 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.03
7 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.05
8 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.06
9 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
10 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 09.11
11 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.14
12 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.18
13 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.19
14 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.23
15 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.24
16 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.25
17 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.32
18 Tobias PeterTobias Peter 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.36
19 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.43
20 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 09.45
21 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.49
22 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.61
23 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.68
24 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.76
24 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.76
26 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.80
27 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.82
28 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.83
29 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.86
30 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.92
30 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.92
30 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.92
33 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.97
34 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.04
35 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.09
36 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.13
37 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.27
38 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.29
39 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.42
40 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.43
41 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.55
42 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.60
43 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.95
44 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.13
45 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.58
46 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.42
Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 DNS
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.50
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.68
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.70
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.84
6 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.88
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.88
8 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.98
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.89
2 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.11
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.13
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.15
5 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.24
7 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
8 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.97
2 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.10
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.19
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.21
5 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.22
MS Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.33
7 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 09.35
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.06
2 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.26
3 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.38
4 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.45
6 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.55
7 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.56
8 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.37
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.52
3 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.53
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.67
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.73
6 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.74
7 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.75
8 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.78
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.23
2 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
3 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.58
4 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.66
5 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.77
6 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.92
7 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.92
8 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
2 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.66
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.76
4 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 09.78
5 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.80
6 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.94
7 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.37
MS Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.81
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.90
2 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.18
3 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.26
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.35
5 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.36
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.37
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.55
8 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 10.66
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20
2 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.52
3 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.56
4 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.72
5 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.73
6 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.86
7 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.96
8 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.04
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (čt, 13.6.2019 - 16:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.02
2 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.21
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.38
4 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.68
5 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.83
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.50
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.68
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.70
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.84
6 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.88
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.88
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.89
9 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.97
10 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.98
11 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.02
12 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.06
13 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.10
14 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.11
15 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.13
16 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.15
17 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
18 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.19
19 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.21
19 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.21
21 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.22
22 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.23
23 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.24
23 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
25 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.26
26 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 09.27
27 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.33
28 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 09.35
29 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.37
30 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.38
30 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
30 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.38
33 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.45
34 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
35 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.52
36 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.53
36 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
38 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.55
39 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.56
40 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.58
41 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.66
41 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.66
41 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.66
44 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.67
45 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.68
46 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.73
47 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.74
48 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.75
49 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.76
50 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.77
51 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.78
51 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 09.78
53 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.80
54 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.81
55 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.83
56 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.90
57 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.92
57 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.92
59 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.94
59 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.94
61 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.18
62 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20
63 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.26
64 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.35
65 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.36
66 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.37
66 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.37
68 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.52
69 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.55
70 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.56
71 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 10.66
72 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.72
73 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.73
74 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.86
75 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.96
76 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.04
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS