Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 15:50) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.95
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 10.03
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.15
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.20
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 10.86
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.93
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.04
8 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 11.19
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 15:50) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.01
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.34
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.54
4 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 11.59
5 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
6 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 11.95
7 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.97
8 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.60
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 15:50) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.34
2 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.79
3 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 13.08
4 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 13.09
5 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.21
6 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 13.61
7 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.65
8 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.95
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 10.03
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.15
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.20
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 10.86
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.93
7 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.01
8 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.04
9 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 11.19
10 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.34
11 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.54
12 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 11.59
13 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
14 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 11.95
15 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.97
16 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.34
17 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.60
18 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.79
19 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 13.08
20 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 13.09
21 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.21
22 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 13.61
23 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.65
24 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.84

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.17
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.45
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.47
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.72
6 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.26
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.45
8 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 13.16
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 10.72
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.34
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.60
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.65
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.88
7 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.04
MS Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 13.15
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.17
2 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 11.25
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.97
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.53
5 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 12.55
6 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.58
7 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.63
8 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.57
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37
2 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.55
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.56
4 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.69
5 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.90
6 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.90
7 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.13
8 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.35
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 12.77
2 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.02
3 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.52
4 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 13.84
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.94
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.08
7 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 14.26
8 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 14.62
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.44
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.85
3 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.09
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 15.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.17
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.45
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.47
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.72
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 10.72
7 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.00
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.17
9 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 11.25
10 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.26
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.34
12 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.44
13 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.45
14 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.60
15 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.65
16 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.88
17 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.97
18 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.04
19 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37
20 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.53
21 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 12.55
21 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.55
23 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.56
24 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.58
25 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.63
26 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.69
27 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 12.77
28 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.85
29 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.90
29 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.90
31 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.02
32 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.13
33 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 13.15
34 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 13.16
35 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.35
36 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.52
37 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 13.84
38 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.94
39 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.08
40 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 14.26
41 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 14.62
42 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.09
43 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 15.30
44 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.57