Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 19:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 18.82
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 19.38
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.03
4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 20.75
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.80
6= Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.10
6= Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.10
8 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 19:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.77
2 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.69
3 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.00
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.01
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.40
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.59
7 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.11
8 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.78
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 19:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.82
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 20.85
3 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.41
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.09
5 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 23.85
6 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 24.38
7 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 25.42
8 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 28.78
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 19:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 20.63
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.02
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.38
4 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.08
5 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 24.26
6 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 24.44
7 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 24.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 18.82
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 19.38
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.03
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 20.63
5 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 20.75
6 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.82
7 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 20.85
8 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.41
9 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.77
10 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.80
11 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.02
12 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.09
13 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.10
13 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.10
15 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.50
16 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.69
17 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.00
18 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.01
19 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.38
20 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.40
21 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.59
22 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 23.85
23 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.08
24 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.11
25 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 24.26
26 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 24.38
27 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 24.44
28 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 24.71
29 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 25.42
30 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.78
31 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 28.78

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.51
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.77
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.93
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.38
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 21.74
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.09
8 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 22.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 21.72
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.92
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 22.57
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 22.63
5 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.76
6 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.34
7 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 23.38
8 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.62
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.84
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 23.12
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.15
4 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.29
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.41
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 24.58
7 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 24.89
8 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 25.08
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.43
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.04
3 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.06
4 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.75
5 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.76
6 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.98
7 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 27.31
8 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 27.75
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.14
2 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.21
3 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.05
4 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.64
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 24.82
6 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 25.02
Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS
Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.28
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.92
3 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 23.06
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.43
5 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 24.78
6 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.26
7 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 26.83
8 Natálie KupkováNatálie Kupková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 26.98
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 13.6.2019 - 18:40) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.39
2 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.44
3 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 23.87
4 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 24.79
5 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.51
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.77
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.93
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.38
6 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 21.72
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 21.74
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.92
9 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.09
10 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 22.11
11 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.28
12 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.39
13 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.43
14 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 22.57
15 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 22.63
16 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.76
17 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.84
18 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.92
19 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 23.06
20 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 23.12
21 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.14
22 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.15
23 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.21
24 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.29
25 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.34
26 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 23.38
27 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.41
28 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.44
29 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.62
30 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 23.87
31 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.04
32 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.05
33 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.06
34 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.43
35 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 24.58
36 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.64
37 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 24.78
38 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 24.79
39 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 24.82
40 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.87
41 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 24.89
42 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 25.02
43 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 25.08
44 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.26
45 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.75
46 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.76
47 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.98
48 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 26.83
49 Natálie KupkováNatálie Kupková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 26.98
50 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 27.31
51 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 27.75
Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS
Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS