Back

 / Krajské přebory žactva

Třinec (18. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.25
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.50
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.65
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.75
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.79
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.82
7 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.03
8 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.08
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 16:30) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.07
2 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.10
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.29
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.50
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.55
6 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.65
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.72
8 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.92
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.77
2 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.85
3 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.25
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.50
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.65
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.75
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.79
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.82
7 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.03
8 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.07
9 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.08
10 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.10
11 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.29
12 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.50
13 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.55
14 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.65
15 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.72
16 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.77
17 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.85
18 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.92
19 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.55

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.94
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.24
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.29
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.39
5 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.44
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.48
7 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.30
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.33
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.34
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.50
5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.52
6 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
7 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.77
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.80
3 Erika DordováErika Dordová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.84
4 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.88
5 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.90
6 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.93
7 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26
8 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.40
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 18.6.2019 - 16:15) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.07
2 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08
3 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.27
4 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.31
5 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.47
6 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.73
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 18.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.81
2 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.90
3 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.30
4 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18
MS Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.94
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.24
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.29
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.30
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.33
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.34
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.39
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.44
9 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.47
10 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.48
11 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.50
12 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.52
12 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
14 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.64
15 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72
16 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.77
17 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.80
18 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.81
19 Erika DordováErika Dordová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.84
20 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.88
21 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.90
21 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.90
23 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.93
24 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.07
25 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08
26 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26
27 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.27
28 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.30
29 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.31
30 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.40
31 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.47
32 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.73
33 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18