Back

 / Krajské přebory žactva

Třinec (18. 6. 2019)

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 15:40) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.05
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.10
3 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.28
Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 15:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.21
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.40
3 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.11
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.55
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 16.73
6 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.47
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 16.69
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.41
4 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.56
5 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 23.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.21
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.40
3 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.11
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.47
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.55
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 16.69
7 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 16.73
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.05
9 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.41
10 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.56
11 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 23.28