Back

 / Krajské přebory žactva

Třinec (18. 6. 2019)

200 m překážek - Žáci

(út, 18.6.2019 - 17:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.23
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 29.87
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.87
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 31.20
5 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.64
6 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 33.10
7 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 35.85
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 17:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 30.84
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 31.35
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.76
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 31.89
5 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 33.00
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 34.04
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 34.41
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.36
2 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.76
3 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 44.44
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 30.84
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 31.35
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.76
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 31.89
5 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 33.00
6 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 34.04
7 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 34.41
8 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.36
9 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.76
10 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 44.44
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF