Back

 / Krajské přebory žactva

Třinec (18. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.80
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.03
3 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 18.38
4 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.51
5 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 18.68
6 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 18.99
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 19.35
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 18:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.61
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.35
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.56
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 20.32
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.64
6 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.93
7 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 21.01
8 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.37
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 18:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.39
2 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.66
3 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.80
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.03
3 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 18.38
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.39
5 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.51
6 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.61
7 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 18.68
8 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 18.99
9 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 19.35
9 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.35
11 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.56
12 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.66
13 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 20.32
14 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.64
15 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.93
16 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 20.95
17 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 21.01
18 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 21.37

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 18:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.21
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.41
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.57
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.61
5 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.09
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.15
7 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 20.23
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 18:10) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.25
2 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 20.46
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.66
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.87
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.16
6 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21.33
7 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 21.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 18:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 21.83
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.00
3 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.04
4 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 23.35
5 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.21
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.41
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.57
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.61
5 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.09
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.15
7 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 20.23
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.25
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.38
10 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 20.46
11 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.66
12 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.87
13 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.16
14 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21.33
15 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 21.53
16 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 21.83
17 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.00
18 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.04
19 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 23.35
20 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.93