Back

 / Desítka na dráze

Třinec (26. 6. 2019)

300 m - Junioři

(st, 26.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.96
Celkem 1 závodníků

300 m - Dorostenci

(st, 26.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 36.69
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.64
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 42.27
Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 39.72
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 41.72
3 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.04
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.55
5 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 46.94
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 50.40
7 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 55.49
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 26.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 42.47
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.69
3 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 47.03
4 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 39.72
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 41.72
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 42.47
4 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.04
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.55
6 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.69
7 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 46.94
8 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 47.03
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 50.40
10 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 55.49
11 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.79

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 26.6.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.05
2 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.94
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.28
4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.46
5 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 53.49
6 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 54.91
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 55.88
8 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 59.66
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 26.6.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.44
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 48.74
3 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.61
4 Adam GongolAdam Gongol 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.05
2 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.94
3 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.44
4 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 48.74
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.28
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.46
7 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.61
8 Adam GongolAdam Gongol 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.84
9 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 53.49
10 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 54.91
11 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 55.88
12 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 59.66

300 m - Juniorky

(st, 26.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 43.51
Celkem 1 závodníků

300 m - Dorostenky

(st, 26.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 44.43
2 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.95
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 48.22
4 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 49.55
5 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.01
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 26.6.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 43.61
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.65
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.43
4 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.08
5 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.63
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 50.69
7 Thea BarcziováThea Barcziová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.04
8 Amálie PřibylováAmálie Přibylová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 52.14
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 26.6.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 44.55
2 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.73
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.62
4 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.51
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 53.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 43.61
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 44.55
3 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 44.73
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.65
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.62
6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.43
7 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.08
8 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.51
9 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.63
10 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 50.69
11 Thea BarcziováThea Barcziová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.04
12 Amálie PřibylováAmálie Přibylová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 52.14
13 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 53.14

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 26.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 45.92
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 46.24
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 46.57
4 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 47.65
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 48.50
6 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.24
7 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.55
Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 26.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.74
2 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 54.00
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 54.60
4 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 56.75
5 Samanta KadlecováSamanta Kadlecová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.55
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 26.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.12
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 46.44
3 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 50.89
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 52.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 45.92
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.12
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 46.24
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 46.44
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 46.57
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 47.65
7 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 48.50
8 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.74
9 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.24
10 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.55
11 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 50.89
12 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 52.07
13 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 54.00
14 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 54.60
15 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 56.75
16 Samanta KadlecováSamanta Kadlecová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.55
Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 26.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.05
2 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 49.46
3 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 50.38
4 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 52.11
5 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 52.97
6 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 54.00
7 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 54.63
8 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 55.10
9 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 55.12
10 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 55.43
11 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 55.98
12 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.13
13 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.55
14 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 58.14
15 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 58.75
16 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.60
17 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 60.01
18= Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 60.59
18= Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.59
20 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.10
21 Antonín MíčekAntonín Míček 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 62.32
22 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63.47
23 Filip ŽilinskýFilip Žilinský 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 64.79
24 Patrick CecavaPatrick Cecava 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 66.01
25 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.63
26 Jan ČempelJan Čempel 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 69.23
27 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 72.50
28 Šimon FuniokŠimon Funiok 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 73.28
29 Mikuláš PotockýMikuláš Potocký 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 74.54
30 Tomáš BanetkaTomáš Banetka 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 77.83
31 Jan BlatoňJan Blatoň 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 79.92
32 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 86.61
33 Matyáš PotockýMatyáš Potocký 14 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 95.40
34 Ondřej TylečekOndřej Tyleček 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 99.99
Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Poznámky:
Tyleček Ondřej 1:43,17
Celkem 36 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 26.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.49
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 45 48.62
3 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.68
4 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.07
5 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 52.60
6 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44 53.00
7 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 55.27
8 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26 56.08
9 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 56.50
10 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 56.76
11 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 57.41
12 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 57.77
13 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 58.33
14 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28 58.43
15 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 58.66
16 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 59.23
17 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 38 59.65
18 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 60.11
19 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 35 60.17
20 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25 60.63
21 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 60.99
22 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 61.36
23 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 61.42
24 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43 61.51
25 Lucie KolčářováLucie Kolčářová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33 62.34
26 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 62.51
27 Natálie CudrákováNatálie Cudráková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24 62.59
28 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 39 62.85
29 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34 63.53
30 Laura GongolováLaura Gongolová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29 64.05
31 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 64.12
32 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37 64.80
33 Ema ProkešováEma Prokešová 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 41 65.48
34 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32 66.37
35 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27 67.24
36 Isabela HolubčíkováIsabela Holubčíková 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 30 67.38
37 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19 67.96
38 Karolína AdámkováKarolína Adámková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 68.23
39 Adéla HelsteinováAdéla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 68.50
40 Valerie KubulusováValerie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 36 69.32
41 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 70.86
42 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 71.89
43 Soňa HruškováSoňa Hrušková 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31 75.11
44 Rozálie NovotnáRozálie Novotná 13 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 40 92.65
45 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 15 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42 99.99
Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 DNS
Ema BeránkováEma Beránková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23 DNS
Poznámky:
Říhová - 1:51,70
Celkem 47 závodníků