Back

 / Víceboje na Děkance

Praha - Děkanka (4. - 5. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1 5.65 +2.2 m/s 0.0
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (so, 4.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 6.66 +0.7 m/s 0.0
2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 5.99 +0.8 m/s 0.0
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 5.68 +0.8 m/s 0.0
4 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 11 5.53 +1.5 m/s 0.0
5= Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5 5.40 +0.5 m/s 0.0
5= Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 5.40 +2.2 m/s 0.0
7 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 5.38 +2.0 m/s 0.0
8 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10 5.04 +0.3 m/s 0.0
9 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 4.92 +0.0 m/s 0.0
10 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 4.76 +0.2 m/s 0.0
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 DNS +0.0 m/s
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 5.5.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 22 5.99 +1.4 m/s 5.61  +1.85.99  +1.45.72  +0.75.990.00.00.0
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 20 5.47 +2.1 m/s 5.13 +1.1 m/s 5.12  +2.45.13  +1.15.47  +2.15.470.00.00.0
3 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 5.39 +1.4 m/s 5.29  +2.65.15  +1.65.39  +1.45.390.00.00.0
4 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 19 5.25 +1.5 m/s 5.25  +1.5x4.15  +0.55.250.00.00.0
5 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 5.21 +1.0 m/s 5.08  +2.55.13  +1.75.21  +1.05.210.00.00.0
6 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 13 5.06 +2.6 m/s 5.06  +2.6x4.80  +4.35.060.00.00.0
7 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 9 4.99 +2.5 m/s 4.70 +1.0 m/s 4.55  +2.14.99  +2.54.70  +1.04.990.00.00.0
8 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 4.93 +0.9 m/s 4.84  +1.04.93  +0.94.87  +0.54.930.00.00.0
9 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 21 4.89 +1.1 m/s x4.83  +1.54.89  +1.14.890.00.00.0
10 Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 4.85 +1.6 m/s 4.79  +0.94.67  +0.14.85  +1.64.850.00.00.0
11 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 6 4.81 +3.1 m/s 3.81  +3.24.50  +2.74.81  +3.14.810.00.00.0
12 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 15 4.75 +0.7 m/s 4.41  +2.44.75  +0.74.58  +1.54.750.00.00.0
13 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 14 4.68 +0.9 m/s 4.59  +4.04.68  +0.94.66  +2.24.680.00.00.0
14 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 4.60 +2.3 m/s 4.54 +0.9 m/s 4.60  +2.34.54  +0.94.57  +3.24.600.00.00.0
15 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 12 4.50 +1.6 m/s 4.32  +2.34.39  +2.04.50  +1.64.500.00.00.0
16 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 8 4.12 +2.1 m/s 4.07 +0.6 m/s 3.99  +0.74.07  +0.64.12  +2.14.120.00.00.0
17 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 4.12 +2.7 m/s 4.07 +1.0 m/s 4.07  +1.03.75  +3.74.12  +2.74.120.00.00.0
18 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 10 3.89 +1.3 m/s 3.72  +1.93.83  +1.93.89  +1.33.890.00.00.0
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 5.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 1 5.09 +2.0 m/s 4.97  +2.34.86  +2.05.09  +2.05.090.00.00.0
2 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 5.05 +1.0 m/s 4.59  +2.14.83  +2.05.05  +1.05.050.00.00.0
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4 4.49 +1.4 m/s 4.40  +2.14.08  +2.44.49  +1.44.490.00.00.0
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.26 +1.1 m/s 5.20  +3.15.26  +1.14.87  +0.55.260.00.00.0
2 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 10 5.26 +1.5 m/s x4.86  +2.45.26  +1.55.260.00.00.0
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 5.09 +0.4 m/s 2.89  +0.95.09  +0.4x5.090.00.00.0
4 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 4.78 +1.6 m/s x4.78  +1.64.77  +2.54.780.00.00.0
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 4.71 +0.9 m/s 4.22  +2.14.71  +0.94.57  +0.04.710.00.00.0
6 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 14 4.50 +2.5 m/s 4.20 +0.1 m/s 4.50  +2.54.12  +1.04.20  +0.14.500.00.00.0
7 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 8 4.49 +1.0 m/s 4.32  +2.34.49  +1.04.17  +0.34.490.00.00.0
8 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 4.48 +0.8 m/s 4.48  +0.82.65  +1.04.00  +2.04.480.00.00.0
9 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 4.42 +2.6 m/s 4.12 +0.7 m/s 4.42  +2.64.12  +0.74.10  +2.44.420.00.00.0
10 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 4.40 +2.0 m/s 4.40  +2.04.27  +0.0x4.400.00.00.0
11 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 4.35 +0.8 m/s 4.35  +0.8x4.10  +1.44.350.00.00.0
12 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 11 4.12 +0.9 m/s 4.11  +2.3x4.12  +0.94.120.00.00.0
13 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 9 3.78 +2.1 m/s x3.69  +3.13.78  +2.13.780.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 5.5.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 5.21 +3.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 5.03 +1.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 21 4.96 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 18 4.81 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 23 4.67 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 20 4.64 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 7 4.42 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 25 4.38 +2.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 9 4.36 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 15 4.35 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 17 4.34 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 8 4.32 -0.7 m/s 0.00.00.0  +0.70.00.00.00.0
13 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 6 4.29 +0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 4.26 +3.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 4.15 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15= Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 4.15 +2.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 22 4.13 +2.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 12 4.10 +2.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.07 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Anna MarešováAnna Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 16 4.01 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 3.97 +2.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 14 3.87 +2.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 3.82 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 24 3.79 +2.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků