Back

 / Veřejné závody

Mladá Boleslav (24. 4. 2019)

600 m - Muži

(st, 24.4.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:26.03
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:37.01
3 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:42.85
4 Jáchym PrůšekJáchym Průšek 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:49.82
5 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 1:54.58
6 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:56.96
7 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 1:58.99
8 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 2:00.60
9 Mauro OdložilíkMauro Odložilík 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:14.28
Celkem 9 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:39.48
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:40.44
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:44.63
4 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:49.12
5 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:53.29
6 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 1:56.18
7 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:04.49
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:01.75
2 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:02.31
3 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:03.32
4 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:07.34
5 Kateřina VystrčilováKateřina Vystrčilová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:10.68
6 Barbora VrabcováBarbora Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:23.13
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:39.48
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:40.44
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:44.63
4 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:49.12
5 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:53.29
6 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 1:56.18
7 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:01.75
8 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:02.31
9 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:03.32
10 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:04.49
11 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:07.34
12 Kateřina VystrčilováKateřina Vystrčilová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:10.68
13 Barbora VrabcováBarbora Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:23.13