Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 7.28 +0.7 m/s 7.13  +0.06.78  +0.2x7.137.28  +0.76.98  +0.06.89  -0.7
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 6.59 -0.2 m/s 6.48  +1.46.36  +0.3x6.486.59  -0.26.53  +0.36.50  +0.0
3 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.87 +0.8 m/s 5.68  +0.55.67  +0.6x5.685.75  +0.05.87  +0.8x
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 9 6.61 -0.8 m/s 6.34  -0.56.47  -0.16.61  -0.86.616.52  -0.26.40  +0.56.49  +0.1
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 8 6.43 -0.3 m/s 6.43  -0.36.40  -0.26.25  -0.46.436.40  -0.46.35  +0.5x
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 6.28 -0.4 m/s 6.18  -0.6xx6.186.16  +0.16.28  -0.4x
4 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 6 5.93 -0.4 m/s 5.89  +0.15.93  -0.45.63  +0.05.93x5.70  -0.3-
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5 5.92 -0.3 m/s 5.92  -0.3xx5.925.84  -1.05.83  -0.6x
6 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 5.72 +0.2 m/s x5.72  +0.2x5.725.69  -0.4xx
7 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 3 5.11 -0.1 m/s x5.05  +0.7x5.055.08  +0.55.11  -0.1-
8 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 2 4.92 +1.1 m/s 4.69  -0.74.62  +1.04.63  +0.34.694.76  +0.04.92  +1.14.42  +0.2
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 6.54 +0.9 m/s 6.29  -0.36.11  +0.46.14  -1.06.296.30  -0.86.54  +0.96.49  -0.8
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 15 6.48 -0.4 m/s 6.40  +0.46.41  +0.16.48  -0.46.48xxx
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 6.31 +0.0 m/s 5.95  -0.46.02  -0.16.04  -0.36.04x6.05  +0.16.31  +0.0
4 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 14 6.13 +1.3 m/s 6.13  +1.33.79  +0.05.64  -0.36.136.13  +0.16.05  +0.05.99  -0.1
5 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1 5.85 +0.5 m/s xx5.85  +0.55.85x5.73  +0.7x
6 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 7 5.84 -0.1 m/s 5.17  +0.05.84  -0.15.67  +0.35.845.44  +0.75.54  +0.0x
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11 5.84 -0.7 m/s 5.84  -0.7x5.56  -0.65.845.39  +1.25.31  -0.3x
8 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 5.83 -0.6 m/s 5.83  -0.6x5.49  +1.25.835.43  +1.05.76  +0.05.55  -0.8
9 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 8 5.83 +0.4 m/s 5.42  -0.15.83  +0.45.48  +1.25.830.00.00.0
10 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 5.66 +0.3 m/s 5.35  +0.05.66  +0.35.35  +0.95.660.00.00.0
11 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 5.47 +1.0 m/s 5.39  -0.45.34  -0.45.47  +1.05.470.00.00.0
12 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 3 5.45 +0.0 m/s 5.45  +0.0x4.53  +0.85.450.00.00.0
13 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 6 5.36 +0.1 m/s 5.13  +0.15.36  +0.1x5.360.00.00.0
14 Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 2 4.74 +0.8 m/s 4.41  -0.54.69  +0.24.74  +0.84.740.00.00.0
Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 10 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.54 +2.4 m/s 5.39 -2.2 m/s 5.14  +0.15.54  +2.45.39  -2.25.545.30  -0.45.28  -0.75.25  +0.8
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 2 5.37 +0.1 m/s xx5.19  -0.45.195.37  +0.1x5.15  -0.8
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 5.27 -0.1 m/s x5.27  -0.14.97  -0.15.275.14  -1.75.24  +1.4x
4 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 1 4.92 +1.5 m/s x4.86  +1.64.76  +2.14.864.41  +0.24.92  +1.5x
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 5.42 +1.2 m/s 5.01  +0.44.93  +1.34.99  +0.55.015.08  +0.05.19  +1.05.42  +1.2
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 5.29 +0.9 m/s xxx0.05.10  +0.6x5.29  +0.9
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 5.18 +1.2 m/s 4.94  +1.2x4.24  +0.04.944.87  -0.24.92  +0.45.18  +1.2
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 1 5.10 -1.4 m/s 3.70  +0.45.10  -1.44.81  -0.55.104.69  -0.54.80  +0.94.80  -1.2
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 26 5.60 +0.2 m/s 5.24  -0.95.00  -0.7x5.245.29  -0.65.60  +0.25.30  -1.2
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 28 5.54 +0.0 m/s 5.11  -0.25.54  +0.05.50  -0.75.544.88  -0.25.26  -0.25.20  -1.0
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 5.44 -0.5 m/s 5.08  +0.45.24  -1.3x5.245.44  -0.5x3.69  -1.1
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 5.36 -0.1 m/s 5.04  +0.25.26  -0.25.36  -0.15.365.30  +0.1x5.24  +0.0
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 27 5.26 -1.3 m/s 5.25  -1.45.23  +0.5x5.25x3.67  -0.85.26  -1.3
6 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 25 5.25 +0.1 m/s 5.14  -0.55.03  -1.0x5.145.25  +0.15.17  +0.75.13  -0.6
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 15 5.01 -0.5 m/s 5.01  -0.54.87  -0.5x5.01x4.96  +1.9x
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 4.95 -0.4 m/s 4.68  +0.24.64  -0.34.95  -0.44.954.83  -1.04.65  +0.04.86  -1.0
9 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 16 4.87 +0.1 m/s x4.87  +0.14.72  +0.24.870.00.00.0
10 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 4.86 -1.3 m/s 4.86  -1.3x4.85  +1.04.860.00.00.0
11 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 4.84 +1.3 m/s x4.84  +1.34.69  +0.14.840.00.00.0
12 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 18 4.83 -1.1 m/s 4.58  -0.84.59  +0.04.83  -1.14.830.00.00.0
13 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 19 4.74 +0.0 m/s 4.49  -0.24.74  +0.04.71  +0.04.740.00.00.0
14 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 10 4.73 +0.1 m/s 4.66  -0.54.56  +0.44.73  +0.14.730.00.00.0
15 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 7 4.70 -0.5 m/s 4.62  +0.04.70  -0.54.56  -1.44.700.00.00.0
16 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 14 4.66 -0.2 m/s 4.48  -0.64.22  -0.34.66  -0.24.660.00.00.0
17 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 8 4.52 -0.4 m/s 4.52  -0.44.44  -0.14.47  -1.04.520.00.00.0
18 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 4.45 +0.0 m/s 4.45  +0.04.41  +0.44.28  -0.54.450.00.00.0
19 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 4.41 +0.0 m/s x4.41  +0.04.29  +0.14.410.00.00.0
20 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 6 4.26 +0.1 m/s x4.26  +0.1x4.260.00.00.0
21 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 3.75 -0.5 m/s x3.75  -0.5x3.750.00.00.0
22 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 3.28 -1.0 m/s xx3.28  -1.03.280.00.00.0
Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 DNS
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 24 NM
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 NM
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 NM
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1 NM
Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 17 NM
Celkem 28 závodníků