Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.15 Q
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.20 q
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.30 q
4 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.67
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.74
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.07
7 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 12.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.18 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26 q
3 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.33 q
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.56 q
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.58 q
6 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.66
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.15 Q
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.18 Q
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.20 q
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26 q
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.30 q
6 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.33 q
7 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.56 q
8 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.58 q
9 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.66
10 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.67
11 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.74
12 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.07
13 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 12.45
14 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 12.64

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.02
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.07
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.14
4 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.17
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.23
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.28
7 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 11.36
8 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.52
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 11.29 Q
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.46 q
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.76 q
4 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.78 q
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.95
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.98
7 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.22
8 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.51 Q
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.79 q
3 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.89
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.29
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.38
6 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 12.49
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.04 Q
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.40 q
3 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.96
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.02
5 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 12.03
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.31
7 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.49
8 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.04 Q
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 11.29 Q
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.40 q
4 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.46 q
5 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.51 Q
6 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.76 q
7 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.78 q
8 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.79 q
9 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.89
10 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.95
11 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.96
12 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.98
13 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.02
14 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 12.03
15 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.22
16 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 12.29
17 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.31
18 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 12.38
19 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 12.42
20 Adam GrymAdam Grym 01 JAC BrnoJAC Brno 1 12.49
20 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.49
22 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.09
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.90
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 11.25
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.29
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.30
5 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.41
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 11.65
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.71
8 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.83
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 11.18
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.19
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.30
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.33
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.40
6 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.50
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.68
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.22 Q
2 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.44 q
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.79
4 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.80
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.86
6 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.92
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.25 Q
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.67
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.80
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 11.98
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.14
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.15
7 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.29
8 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.42 Q
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.84
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.84
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.93
5 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 11.98
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.15
Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41 Q
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.44 q
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.62 q
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.66 q
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.89
6 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.93
7 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.22 Q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.25 Q
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.41 Q
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.42 Q
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.44 q
5 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.44 q
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.62 q
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.66 q
9 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.67
10 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.79
11 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.80
11 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.80
13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.84
13 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.84
15 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.86
16 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.89
17 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.92
18 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.93
18 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.93
20 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 11.98
20 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 11.98
22 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.14
23 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.15
23 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.15
25 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.16
26 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.29
27 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.57
28 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.13
Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:05) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.16
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.22
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.23
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.75
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.77
Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.10
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.78
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.96
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.98
5 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.04
6 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.16
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.54
8 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 15.84
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.15 Q
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.94 q
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.16 q
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.62 q
5 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.91 Q
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.08 q
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.29 q
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 13.66 q
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.15 Q
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.91 Q
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.94 q
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.08 q
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.16 q
6 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.29 q
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.62 q
8 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 13.66 q
9 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.78
10 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.53

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.15
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.17
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 12.34
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.60
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.66
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.68
7 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 12.81
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1 12.99
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.39 Q
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.53 q
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 13.19 q
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.62
5 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 13.67
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.89
7 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.35
8 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 15.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 12.52 Q
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.73 q
3 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.92 q
4 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.57
5 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.73
6 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.89
7 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.73 Q
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 13.25
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.27
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14.14
Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.67 Q
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.23
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.30
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.64
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.69
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.93
7 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 14.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.39 Q
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 12.52 Q
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.53 q
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.67 Q
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.73 q
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.73 Q
7 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.92 q
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 13.19 q
9 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.23
10 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 13.25
11 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.27
12 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.30
13 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.57
14 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.62
15 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.64
16 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 13.67
17 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.69
18 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.73
19 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.89
19 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.89
21 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.92
22 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.93
23 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14.14
24 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 14.21
25 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.35
26 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 15.32
Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS