Back

 / 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK

Blansko (9. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 4 10.24
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 11.43
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.08
4 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 12.21
5 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12.22
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 6 12.61
2 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC Brno ABYAC Brno A 4 13.61
3 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC Brno BBYAC Brno B 3 13.90
4 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC Brno BBYAC Brno B 5 13.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 4 10.24
2 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 11.43
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.08
4 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 12.21
5 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 12.22
6 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC Brno ABYAC Brno A 6 12.61
7 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC Brno ABYAC Brno A 4 13.61
8 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC Brno BBYAC Brno B 3 13.90
9 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC Brno BBYAC Brno B 5 13.97

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.20
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.21
3 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC Brno AJAC Brno A 5 10.25
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 10.72
5 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 2 11.36
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.04
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.00
2 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.37
3 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 12.37
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 2 12.80
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.20
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC Brno AJAC Brno A 6 12.02
2 Aneta NakládalováAneta Nakládalová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 13.01
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 13.02
4 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.28
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 13.21
2 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 13.67
3 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC Brno BJAC Brno B 6 14.14
4 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 14.32
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.20
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.21
3 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC Brno AJAC Brno A 5 10.25
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 10.72
5 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 2 11.36
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.00
7 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC Brno AJAC Brno A 6 12.02
8 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.04
9 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.37
9 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 12.37
11 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC Brno AJAC Brno A 2 12.80
12 Aneta NakládalováAneta Nakládalová 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 13.01
13 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 13.02
14 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 13.20
15 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 13.21
16 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.28
17 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC Brno AJAC Brno A 3 13.67
18 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC Brno BJAC Brno B 6 14.14
19 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 14.32
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC Brno AJAC Brno A 5 DNF