Back

 / 1. KMD staršího žactva

Klatovy (16. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.541.571.601.631.661.691.721.75
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 8 1.66 ----ooxoxooxxx
2 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 10 1.63 ---oxoooxoxxx
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 9 1.54 ----oxxx
4= Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 1.46 oooxxx
4= Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 6 1.46 oooxxx
6 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 7 1.41 oxoxxx
7 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 2 1.41 xoxxoxxx
8 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 3 1.36 xxoxxx
Jan BrejchaJan Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 DNS
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.561.59
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 14 1.56 -ooooooxxoxxoxxoxxx
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 15 1.53 ----ooooxoxxx
3 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 12 1.41 --ooxoxxx
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 11 1.36 -oxoxoxxx
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10 1.36 -ooxxoxxx
6 Sára SzegecsováSára Szegecsová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 9 1.31 oooxxx
7 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 6 1.31 oxooxx
8 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 4 1.31 ooxoxxx
9 Eva PorubčanováEva Porubčanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1.31 xoxxoxoxxx
10 Karolína ČernáKarolína Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 5 1.26 ooxxx
11 Nikola KřížkováNikola Křížková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 3 1.26 xooxx
12 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 8 1.26 xxooxxx
13 Nina BrunnerováNina Brunnerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 1.26 oxxoxxx
14= Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 7 1.21 xoxx
14= Vanesa FránováVanesa Fránová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 2 1.21 xoxxx
Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 13 NM
Celkem 16 závodníků