Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 15.85 xx12.6212.6215.85x15.81
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 13.85 13.58x13.4013.5813.3613.8113.85
3 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 18 13.59 13.30xx13.30x13.59x
4 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 16 12.44 xx11.8211.8212.44xx
5 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 14 12.04 x11.9212.0412.0411.51xx
6 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 11.56 11.56x11.2911.56xxx
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10 11.02 10.3910.12x10.3910.2010.1611.02
8 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 10.89 10.18x09.8710.1810.2609.8910.89
9 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 11 10.57 10.0210.57x10.5710.13xx
10 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 09.79 08.9909.7909.5309.790.00.00.0
11 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 09.75 09.0008.6309.7509.750.00.00.0
12 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 08.47 x08.47x08.470.00.00.0
13 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 4 08.42 08.2408.4208.1108.420.00.00.0
14 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 08.25 08.09x08.2508.250.00.00.0
15 Gabriela HrádelováGabriela Hrádelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3 06.35 06.35x06.0406.350.00.00.0
Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 17 DNS
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 DNS
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 DNS
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 NM
Poznámky/pokusy:
" Zápis:závodnice Brzyskowská Katrin - 3,4,6 pokus pod protestem změřeny. Výrok rozhodčí: koule za osou ramene - nelze uznat - proti pravidlům Čas 12:10h - po projednání Jury (ředitel závodů, hlavní rozhodčí a řídící soutěže) bylo rozhodnuto ve prospěch závodnice.
Celkem 19 závodníků