Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 19 6.83 +2.3 m/s 6.59 +0.9 m/s 6.18  -1.36.44  -1.66.43  +0.06.44x6.59  +0.96.83  +2.3
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 18 6.73 +2.3 m/s 6.57 +1.0 m/s 6.29  -0.3x6.57  +1.06.576.42  +0.3x6.73  +2.3
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 6.61 +2.7 m/s 6.42 -0.1 m/s 6.42  -0.16.39  +0.56.31  +1.26.426.29  -0.56.61  +2.7x
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 17 6.55 +1.0 m/s 6.44  +0.06.26  +2.26.33  +1.46.446.42  -0.46.55  +1.04.91  +0.1
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 6.48 +0.1 m/s x6.23  +0.05.87  +0.56.236.29  +0.06.35  +1.16.48  +0.1
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 12 6.44 +0.6 m/s 6.35  +0.46.44  +0.66.40  +0.56.44 -1.6--
7 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 6.21 +1.9 m/s 6.10  +1.65.85  +0.16.07  +0.06.10-6.21  +1.96.08  +0.1
8 Robert RuffíniRobert Ruffíni
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 11 6.03 +1.1 m/s 5.62  +0.45.73  +1.66.03  +1.16.030.0  +1.00.00.0
9 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 6.01 +0.1 m/s 4.28  +2.45.83  +0.96.01  +0.16.010.00.00.0
10 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6 5.75 +1.8 m/s 5.75  +1.85.46  -0.65.62  -0.25.750.00.00.0
11 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 7 5.61 -0.9 m/s 5.45  +2.35.61  -0.95.40  -0.85.610.00.00.0
12 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 5.26 +0.7 m/s 5.00  +1.95.13  -1.55.26  +0.75.260.00.00.0
13 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 5 5.18 +1.0 m/s 5.18  +1.0 -1.4-5.180.00.00.0
Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1 DNS
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 2 DNS
Lukáš SojákLukáš Soják
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 3 DNS
Pavel HorčičkaPavel Horčička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 9 NM
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 16 6.56 +2.1 m/s 6.43 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Petr KunetekPetr Kunetek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 6.24 +2.3 m/s 5.86 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 25 6.60 +0.8 m/s x6.16  +0.5x6.166.35  +1.56.54  -0.26.60  +0.8
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 23 6.46 +3.0 m/s 6.28 +1.2 m/s 6.28  +1.26.46  +3.0-6.46---
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 19 6.46 +1.6 m/s 6.46  +1.66.05  +1.65.83  -0.26.466.19  -2.1xx
4 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 21 6.39 +1.8 m/s 6.10  +1.76.19  +2.6x6.196.24  +0.0x6.39  +1.8
5 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 6.35 +2.5 m/s 6.24 +0.7 m/s 6.24  +0.76.35  +2.55.85  -0.16.356.02  -0.15.99  +3.05.92  -1.1
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 24 6.35 +1.2 m/s 6.35  +1.2xx6.353.66  +0.0xx
7 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 6.21 +1.3 m/s 6.16  -1.0x5.74  -2.76.165.91  +1.06.21  +1.35.93  +0.9
8 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 13 5.90 +1.1 m/s 5.90  +0.45.88  +0.75.65  +1.25.905.90  +1.0--
9 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 5.86 +1.2 m/s 5.62  -0.35.86  +1.25.80  +1.95.865.72  -1.15.70  -0.75.83  +2.0
10 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 14 5.83 +3.0 m/s 5.42 +0.3 m/s 5.40  +1.35.42  +0.35.83  +3.05.830.00.00.0
11 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 9 5.78 +2.2 m/s 5.69 +1.2 m/s 5.69  +1.25.52  +1.35.78  +2.25.780.00.00.0
12 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 18 5.77 +0.1 m/s xx5.77  +0.15.770.00.00.0
13 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 5.73 -1.0 m/s 4.38  +2.2x5.73  -1.05.730.00.00.0
14 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 5.66 +1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 16 5.53 +2.8 m/s 5.45 -1.9 m/s 4.85  -0.35.53  +2.85.45  -1.95.530.00.00.0
16 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 10 5.50 -0.2 m/s 5.50  -0.2x5.07  +0.65.500.00.00.0
17 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 15 5.43 +0.4 m/s 5.08  -0.15.42  +1.55.43  +0.45.430.00.00.0
18 Štěpán PohlŠtěpán Pohl
JAC BrnoJAC Brno
02 2 5.19 +0.2 m/s x5.07  +2.15.19  +0.25.190.00.00.0
19 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5 5.18 +0.9 m/s 5.17  -1.25.09  -2.05.18  +0.95.180.00.00.0
20 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 5.18 +1.2 m/s 5.16  +1.05.09  +1.55.18  +1.25.180.00.00.0
21 Jakub JurčíkJakub Jurčík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.92 +0.6 m/s 4.75  +1.54.92  +0.64.68  +0.04.920.00.00.0
22 Matias ŠpičákMatias Špičák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 7 4.68 +1.0 m/s 3.95  +2.04.68  +1.0x4.680.00.00.0
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 DNS
Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 8 DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 3 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 5.54 +0.3 m/s 5.00  +0.3x5.29  +1.95.295.41  -0.95.54  +0.34.94  -0.7
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 19 5.44 +1.2 m/s 5.28  -1.4xx5.285.44  +1.2x5.22  +1.2
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 18 5.32 +0.0 m/s 5.11  -0.24.94  +0.4x5.115.00  -0.3x5.32  +0.0
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 22 5.27 +1.5 m/s 5.27  +1.55.00  +3.05.15  +0.75.275.04  +0.05.14  -0.25.14  -1.0
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 15 5.25 +1.7 m/s 5.05  +0.95.16  +0.94.78  +0.75.16x5.25  +1.7x
6 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 23 5.17 +0.6 m/s 4.99  +1.2x5.17  +0.65.17x5.04  -0.3x
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 1 5.16 +2.2 m/s 5.12 +1.4 m/s x5.12  +1.44.98  +1.65.12x5.00  +1.65.16  +2.2
8 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 16 5.15 +0.4 m/s 5.15  +0.4x3.94  +0.85.155.09  +1.55.12  +2.35.12  +0.6
9 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 21 5.10 +2.1 m/s 5.06 +0.7 m/s x5.10  +2.15.06  +0.75.100.00.00.0
10 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 20 5.10 +0.8 m/s 4.93  +1.55.10  +0.84.92  +0.45.100.00.00.0
11 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
00 9 5.08 +0.9 m/s x5.08  +0.9x5.080.00.00.0
12 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 17 5.02 +1.3 m/s x5.02  +1.3x5.020.00.00.0
13 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 4.99 +1.4 m/s 4.99  +1.44.95  +0.8-4.99---
14 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 10 4.97 +1.1 m/s 4.91  +0.84.97  +1.14.83  +1.74.970.00.00.0
15 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 13 4.93 +1.9 m/s x4.91  +0.74.93  +1.94.930.00.00.0
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 12 4.71 +3.2 m/s 4.68 +0.3 m/s x4.68  +0.34.71  +3.24.710.00.00.0
17 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 4.68 +1.6 m/s x4.68  +1.64.64  -0.14.680.00.00.0
18 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 4.64 +1.0 m/s 4.64  +1.04.47  +0.24.41  +1.24.640.00.00.0
19 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 4.61 +0.6 m/s x3.90  +1.74.61  +0.64.610.00.00.0
20 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 7 4.57 +1.9 m/s 4.57  +1.94.50  +1.24.43  -0.24.570.00.00.0
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 DNS
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 8 DNS
MS Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 2 4.27 +2.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 23 5.61 -1.2 m/s 5.51  -1.35.50  -0.15.18  +1.25.515.29  +0.05.61  -1.25.51  +0.5
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 5.36 -0.1 m/s 5.05  -0.45.36  -0.15.09  +1.15.364.84  +1.0xx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 5.23 +0.3 m/s 4.62  -1.35.16  +0.24.67  +0.55.164.93  -1.05.23  +0.3-
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 24 5.17 +1.5 m/s 4.94  +1.15.14  -0.5x5.14x5.17  +1.5x
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 19 5.09 -1.2 m/s 4.76  -2.44.95  -0.74.95  -0.24.954.75  -0.35.09  -1.2x
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 5.01 +1.2 m/s 4.87  -0.65.00  -1.94.82  -0.35.004.94  +0.05.01  +1.25.01  -0.2
7 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 5.01 +1.0 m/s 4.62  -1.64.75  -1.55.01  +1.05.014.84  +1.0x4.69  -0.3
8 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 14 4.87 +0.0 m/s x4.35  -1.24.87  +0.04.870.00.00.0
9 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 4.85 +0.7 m/s 4.71  +0.74.71  -1.24.85  +0.74.850.00.00.0
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 18 4.84 -1.9 m/s 4.61  -1.54.84  -1.9x4.840.00.00.0
11 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 4.80 -0.8 m/s x4.80  -0.84.73  -0.84.800.00.00.0
12 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 4.67 +0.8 m/s 4.67  +0.84.62  +0.34.64  -0.34.670.00.00.0
13 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 4.52 -1.3 m/s 4.52  -1.34.08  +0.34.31  +0.34.520.00.00.0
14 Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 4 4.50 -0.4 m/s 4.29  +0.54.50  -0.43.93  +0.64.500.00.00.0
15 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 4.50 +1.0 m/s xx4.50  +1.04.500.00.00.0
16 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 16 4.47 -1.0 m/s 4.43  -1.44.24  -1.34.47  -1.04.470.00.00.0
17 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 4.44 +0.6 m/s 4.42  -1.04.44  +0.64.25  +1.24.440.00.00.0
18 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1 4.33 -1.1 m/s 2.82  +0.94.33  -1.1x4.330.00.00.0
19 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 2 4.24 +0.4 m/s 4.24  +0.43.37  -1.1-4.240.00.00.0
20 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 4.16 -1.6 m/s 4.16  -1.64.11  +0.74.13  +0.04.160.00.00.0
21 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 8 3.99 -1.4 m/s 3.99  -1.43.99  +0.03.92  +0.23.990.00.00.0
22 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 10 3.83 +0.8 m/s 3.68  -1.33.83  +0.83.65  -1.03.830.00.00.0
23 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 5 3.01 +1.0 m/s 2.93  +1.13.01  +1.0x3.010.00.00.0
Celkem 23 závodníků