Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Skok o tyči - Junioři

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.412.612.813.013.213.313.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.414.514.63
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 4.21 ------------o-o-xxx
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 9 4.11 -----------oxxoxoxxx
3 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 8 3.81 --------xooxoxxx
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 3.81 -----xxoooooxoxxx
5 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 3.61 --ooo-oooxxx
6 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 3.31 -oooooxxx
7 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 3.31 --oooxoxxx
8 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 3.21 -xxooooxxx
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 NM
MS Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 1 4.51 x
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 10 4.21 ------------xxooo-xooxxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.313.413.513.613.713.813.914.014.11
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 4.01 ---------o-xxoxooxxx
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 3.71 ---------ooxxx
3 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 3.41 -------oxx
4 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 3.01 ---xooxxx
5 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 2.61 -ooxxx
6 Ivo BřezkaIvo Březka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 6 2.61 -xooxxx
7 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 2 2.41 xooxxx
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 DNS
Martin SchwoiserMartin Schwoiser
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 1 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.562.722.883.013.143.273.393.51
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 3.27 ---ooooxxoxxx
2 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.72 oxooxxoxx
3 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.40 ooxxx
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2.40 oxxo
5 Monika HermanováMonika Hermanová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 2.20 oxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.402.562.722.883.013.143.273.393.51
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 3.39 -----oooxoxxx
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3.39 ------oxoxoxx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3.27 ------ooxxx
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.88 --oooxxx
5 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2.72 --ooxxx
6 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2.56 oooxxx
7 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2.56 xoooxxx
8 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.40 ooxxx
MS Sabina JeličováSabina Jeličová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2.72 ---oxxx
Celkem 9 závodníků