Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.962.002.032.07
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 13 2.03 ----------xoooxoxxooxx
2 Robert RuffíniRobert Ruffíni
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 10 1.93 ----o-o-ooooxoxxx
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 12 1.87 --------oooxxx
4 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6 1.84 --oo-ooxooxxoxxx
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 1.81 ----ooooxxoxxx
6 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 8 1.78 --oooooxoxx
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 1.78 --oooxxooxoxxx
8 Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 1.78 ooxxoxoxoooxxoxxx
9 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 1 1.75 o-oooxxoxoxxx
10 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 1.66 --oo-xxx
11 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 1.66 xxoooxxoxxx
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 11 1.90 ------ooooxoxoxxx
MS Gergely TothGergely Toth
SlovenskoSlovensko
01 2 1.93 ------o-o-xoooxxx
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 14 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.661.691.721.751.781.811.87
1= Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 13 1.78 ---o-ooo-xxx
1= Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 1.78 ooooooooxxx
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 12 1.78 --o-oxoooxxx
4 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 1.75 xo-xoooooxxx
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 6 1.75 ooooxoxoxoxxx
6 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1 1.72 oxooooxxoxxx
7 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 1.69 ooxooxoxxx
8 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 1.66 oxoooxxx
9 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 1.66 -oxoxoxxx
10= Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 7 1.63 oooxx
10= Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 4 1.63 oooxxx
12= Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 9 1.53 o-xx
12= Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 1.53 oxx
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.411.471.531.591.631.671.711.741.771.801.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.80 -----oooxooxoxx
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 1.77 -----oooooxxx
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.74 ---ooooxooxx
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.71 ---ooooxxoxx
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.67 ---ooooxx
6 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 1.67 --ooooxxoxxx
7 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.63 ---oooxxx
8= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 1.63 ---ooxxoxxx
8= Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 1.63 -ooooxxoxx
10 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 1.59 ---ooxxx
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.59 --ooxxoxxx
12 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.53 -oooxxx
13 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.35 oxxx
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 DNS
MS Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.63
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.411.471.531.591.631.671.711.741.77
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.74 -----ooooxxx
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.63 -ooooxoxxx
3= Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.59 -oooxxoxxx
3= Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1.59 -oooxxoxxx
5= Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.47 oxooxxx
5= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1.47 -xooxx
Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 DNS
Celkem 7 závodníků