Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.75
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.86
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.28
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.49
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.95
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.11
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.16
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.75
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.86
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.28
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.49
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.60
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.95
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.11
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.16
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.42
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.03
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.12
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 15.25
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 15.60
6 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 15.79
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 17.10
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.57
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 15.81
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.03
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 16.12
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.14
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.44
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.42
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.03
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.12
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 15.25
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.57
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 15.60
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.61
8 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 15.79
9 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 15.81
10 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.03
11 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 16.12
12 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.14
13 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 17.10
14 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.44
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DNF