Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.91
2 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.17
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.21
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.25
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.27
MS Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.26
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.57
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.70
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.71
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.72
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.81
MS Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.79
2 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.89
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.96
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.97
5 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.07
6 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.51
2 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.93
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.11
4 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.41
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.57
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.03
7 Benjamín ErbanBenjamín Erban 89 SlovenskoSlovensko 2 14.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.69
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.91
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.17
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.21
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.25
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.26
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.27
8 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.51
9 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.53
10 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.57
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.70
12 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.71
13 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.72
14 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.79
15 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.81
16 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.89
17 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.93
18 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.96
19 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.97
20 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.07
21 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.11
22 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.16
23 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.41
24 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.57
25 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.03
26 Benjamín ErbanBenjamín Erban 89 SlovenskoSlovensko 2 14.19

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.97
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.22
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.23
4 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.27
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.28
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33
7 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.33
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.44
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 11.56
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.59
6 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 7 11.65
7 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11.80
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.58
2 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.77
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.87
4 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.89
5 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.92
6 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.98
7 Thomas MacuraThomas Macura 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.08
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.41
2 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.98
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.37
4 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.41
5 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.50
6 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.01
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.97
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.22
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.23
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26
5 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.27
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.28
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.33
9 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.36
10 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.41
11 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.44
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 11.56
13 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.58
14 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.59
15 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 7 11.65
16 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.77
17 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11.80
18 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.87
19 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.89
20 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.92
21 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.98
21 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.98
23 Thomas MacuraThomas Macura 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.08
24 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.37
25 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.41
26 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.50
27 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.01
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 12.39
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.40
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.43
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.56
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.95
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.03
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.20
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.96
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.97
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.00
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.20
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.23
6 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.51
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 DQ
Poznámky:
8. dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.45
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.55
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.64
4 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 13.67
5 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.87
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.38
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 14.06
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
MS Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 14.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 12.39
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.40
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.43
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.56
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.95
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.96
7 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.97
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.00
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.03
10 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.20
10 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.20
12 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.23
13 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.38
14 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.45
15 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.51
16 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.55
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.64
18 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 13.67
19 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.87
20 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 14.06
21 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 14.67
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 DQ
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.03
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.23
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.37
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.58
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.59
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.77
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.13
8 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.71
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.90
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.93
4 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.96
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.26
6 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.26
Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Poznámky:
8.dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.38
2 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.47
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.71
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.82
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 14.07
Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
MS Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 13.50
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.11
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.18
3 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.20
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 14.68
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 15.37
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.64
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.19
2 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.97
3 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 15.06
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.03
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.23
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.37
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.58
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.59
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.71
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.77
8 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.90
9 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.93
10 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.96
11 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.13
12 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.26
12 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.26
14 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.38
15 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.47
16 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 13.50
17 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.71
18 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.82
19 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.89
20 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 14.07
21 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.11
22 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.18
23 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.19
24 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.20
25 Ivana MáchováIvana Máchová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 14.68
26 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.97
27 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 15.06
28 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 15.37
29 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.64
Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS