Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.73
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.85
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.23
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.68
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 23.18
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.40
4 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.83
5 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.90
6 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 24.19
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.48
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.56
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.62
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.01
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.09
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.82
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.29
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.35
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.59
6 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.77
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.87
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 25.15
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.26
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.68
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.73
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.85
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 23.18
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.23
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.40
7 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.48
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.56
9 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.62
10 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.77
11 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.82
12 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.83
13 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.87
14 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.90
15 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.01
16 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.09
17 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 24.19
18 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.29
19 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30
20 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.35
21 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.59
22 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.00
23 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 25.15
24 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.26
25 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69
26 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.18
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.37
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.72
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.13
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.30
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.34
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.62
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 2 23.92
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Poznámky:
1. dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.55
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.77
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.86
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.88
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.12
6 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 3 24.33
7 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 24.50
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.82
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 5 24.90
3 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.91
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.93
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.45
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.65
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.71
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.62
3 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.85
4 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.09
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.37
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.72
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.13
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.30
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.34
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.55
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.62
8 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.71
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.77
10 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.86
11 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.88
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 2 23.92
13 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.12
14 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 3 24.33
15 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 24.50
16 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.52
17 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.62
18 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.82
19 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.85
20 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 5 24.90
21 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.91
22 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.93
23 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.09
24 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.45
25 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.65
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -4.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.37
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.79
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 26.25
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.41
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.52
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.21
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.29
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.84
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 27.39
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.96
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.20
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 28.43
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 28.28
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.71
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 28.81
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.85
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 29.70
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.44
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.84
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 29.15
4 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 30.43
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.37
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.79
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 26.25
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.41
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.52
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.84
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.21
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.29
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 27.39
10 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.44
11 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.84
12 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.96
13 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.20
14 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 28.28
15 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 28.43
16 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.71
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 28.81
18 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.85
19 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 29.15
20 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 29.70
21 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 30.43
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 DNS
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.35
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 25.53
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.58
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.61
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.19
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.83
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.10
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.58
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.77
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.62
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.71
5 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.98
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.01
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.38
2 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.74
3 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 29.96
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.00
5 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 33.10
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.35
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 25.53
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.58
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.61
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.19
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.58
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.77
8 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.83
9 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.10
10 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.62
11 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.71
12 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.98
13 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.01
14 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.38
15 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.74
16 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 29.96
17 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.00
18 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 33.10
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS