Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.89
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.76
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 50.05
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.11
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 50.17
6 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 50.71
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 50.90
8 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.19
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.83
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 52.37
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.66
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.78
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 52.89
Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNF
MS Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 55.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.83
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 51.97
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.80
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.07
5 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 54.19
6 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 55.48
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.74
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.89
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.76
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 50.05
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.11
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 50.17
6 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 50.71
7 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.83
8 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 50.90
9 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.15
10 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.19
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.83
12 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 51.97
13 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 52.37
14 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.66
15 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.78
16 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 52.89
17 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.80
18 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.07
19 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 54.19
20 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 55.48
21 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.74
22 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 55.99
Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNF
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.28
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 50.98
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.80
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.31
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.34
6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 54.88
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 54.58
2 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 55.25
3 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 55.45
4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 55.60
5 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 6 56.70
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.40
7 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 63.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.28
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 50.98
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.80
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.31
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.34
6 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 54.58
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 54.88
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 55.25
9 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 55.45
10 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 55.60
11 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 6 56.70
12 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.40
13 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 63.34
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 57.79
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.15
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 59.45
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 59.67
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.03
6 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 61.58
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 61.59
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.53
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.04
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 60.79
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.91
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 62.04
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 62.14
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 63.50
8 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 64.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 60.96
2 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 61.36
3 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 63.80
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 64.83
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 68.38
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 69.85
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 57.79
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.15
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 59.45
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.53
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 59.67
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.03
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.04
8 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 60.79
9 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 60.96
10 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 61.36
11 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 61.58
12 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 61.59
13 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.91
14 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 62.04
15 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 62.14
16 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 63.50
17 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 63.80
18 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 64.29
19 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 64.83
20 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 68.38
21 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 69.85
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 61.35
2 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 62.20
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.38
4 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 63.29
5 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.16
6 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 68.39
MS Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 65.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 59.39
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.38
3 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 65.24
4 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 68.34
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 68.67
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 59.39
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.38
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 61.35
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 62.20
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.38
6 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 63.29
7 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.16
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 65.24
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 65.99
10 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 68.34
11 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 68.39
12 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 68.67
13 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.19