Back

 / 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva

Olomouc (29. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:10) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.09
2 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.71
3 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 17.09
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 17.12
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:10) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.32
2 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.28
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 18.87
4 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.09
2 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.71
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.32
4 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 17.09
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 17.12
6 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 17.98
7 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.28
8 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 18.87
9 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.19

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 15.06
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.48
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 17.83
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.91
5 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.47
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 18.98
2 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 19.62
3 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 19.67
4 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.06
Darja JaškováDarja Jašková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 15.06
2 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.48
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 17.83
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.91
5 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.47
6 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 18.98
7 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 19.62
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.63
9 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 19.67
10 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 20.06
Darja JaškováDarja Jašková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS