Back

 / 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva

Olomouc (29. 5. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:25) official Vítr: +3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 28.32
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 30.74
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 31.26
4 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 34.01
5 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.35
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:25) official Vítr: +4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.67
2 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.57
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 34.61
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 28.32
2 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 30.74
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 31.26
4 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.67
5 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 34.01
6 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 34.57
7 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 34.61
8 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.43
9 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.35

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:15) official Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 30.86
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 31.16
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 31.82
4 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 32.32
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 32.93
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 33.74
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 34.23
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 32.24
2 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 36.10
3 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 36.20
4 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 36.71
5 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 36.89
6 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 43.23
Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 30.86
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 31.16
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 31.82
4 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 32.24
5 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 32.32
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 32.93
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 33.74
8 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 34.23
9 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 36.10
10 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 36.20
11 Darina NerušilováDarina Nerušilová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 36.71
12 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 36.89
13 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 43.23
Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS