Back

 / 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Ústí nad Orlicí (11. - 12. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.89
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.35
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.74
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.65
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.62
4 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.44
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.41
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.66
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1.56
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50
3 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.47
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.68
2= Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.62
2= Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.62
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 1.44
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.41
6 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.35
7 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1.32
8 Petra PodhornáPetra Podhorná
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 1.29
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.59
2= Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1.44
2= Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1.44
4= Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1.41
4= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.41
6= Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.38
6= Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1.38
6= Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.38
9 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.35
10= Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.35
10= Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1.35
12 Adéla JaneckáAdéla Janecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.32
13= Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.26
13= Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1.26
13= Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.26
16= Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1.23
16= Michaela KladivováMichaela Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1.23
Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 NM
Celkem 18 závodníků