Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 7 6.57 -1.5 m/s  -1.0 -2.46.57  -1.56.57 +0.6 -0.76.55  -0.7
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 17 6.45 -0.2 m/s 6.45  -0.26.18  -2.16.31  +1.06.456.39  +0.55.22  +0.96.36  +0.0
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 18 6.29 -0.5 m/s 5.98  -1.76.29  -0.5X6.295.53  -1.4 -0.26.13  +0.4
4 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 19 6.24 +0.9 m/s 5.95  -0.76.17  -1.86.06  -1.56.175.99  -1.3 +1.06.24  +0.9
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 11 6.23 -1.5 m/s 5.95  +0.75.96  -1.16.23  -1.56.236.15  -2.7 +0.7 -1.4
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 6.19 -1.9 m/s  -1.3 +0.46.07  +0.76.07 -2.56.19  -1.9 +1.2
7 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 6.18 -1.1 m/s 5.98  -1.35.86  -1.35.86  -1.35.985.88  +1.34.42  -2.36.18  -1.1
8 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 6.16 -0.8 m/s 6.16  -0.8 +1.75.44  -1.46.165.87  -1.85.99  -2.0 -1.3
9 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 5.72 -0.8 m/s 5.68  -1.65.72  -0.85.47  +1.35.72
10 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 16 5.59 -0.5 m/s 5.59  -0.5 -1.7 -0.15.59
11 Matěj HorsákMatěj Horsák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 2 5.58 -1.5 m/s 5.42  -2.05.58  -1.55.44  -0.55.58
12 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 1 5.58 -0.9 m/s  -0.35.58  -0.9 +0.05.58
13 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 15 5.45 +0.4 m/s 5.37  -0.85.45  +0.45.33  -1.65.45
14 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10 5.45 -1.6 m/s 4.09  +0.55.45  -1.65.36  -3.35.45
15 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 12 5.33 -1.5 m/s  +0.95.33  -1.5 +0.65.33
16 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 13 5.13 +0.7 m/s 4.65  -1.54.64  -1.35.13  +0.75.13
17 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 4.60 -2.6 m/s  +0.2 -1.14.60  -2.64.60
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 14 DNS
Jiří ŠevčíkJiří Ševčík
AK KroměřížAK Kroměříž
03 9 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 11:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 6.90 -0.1 m/s 6.70  -2.06.90  -0.16.70  -1.76.90
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 6.65 -1.1 m/s  -0.16.46  -1.36.41  -2.66.466.55  -1.16.65  -1.16.58  -1.3
3 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 6.48 -0.1 m/s  -0.96.29  -2.56.34  +1.26.346.48  -0.1 -2.1 -0.6
4 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 6.38 +0.7 m/s 6.05  -0.66.25  -0.46.09  -0.36.256.38  +0.76.36  -0.5 -0.1
5 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 19 6.19 -2.1 m/s 6.19  -2.15.93  -0.55.77  -0.56.195.98  -1.65.89  -2.45.77  -0.2
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 11 6.16 -1.3 m/s  -1.56.08  +1.46.16  -1.36.16 -2.3 -1.5 -0.7
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 6.09 +1.4 m/s  -1.05.74  +0.25.96  +0.15.96 -1.25.74  +0.06.09  +1.4
8 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 6.09 -0.2 m/s 6.09  -0.2 -0.1 -0.16.095.91  -2.1 -2.5 -1.7
9 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 21 5.89 -1.2 m/s 5.57  -1.55.89  -1.25.75  -0.85.89
10 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 5.85 -0.6 m/s 5.85  -0.6 +1.3 -0.55.85
11 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 5.80 -1.0 m/s 5.52  -1.25.80  -1.05.66  -2.35.80
12 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 18 5.67 -0.5 m/s 5.24  -1.45.67  -0.55.65  -0.35.67
13 Mário KadákMário Kadák
JAC BrnoJAC Brno
02 4 5.58 +1.6 m/s 5.54  -1.3 -3.45.58  +1.65.58
14 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 13 5.42 +0.9 m/s 5.42  +0.95.42
15 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.40 -1.3 m/s 5.40  -1.35.17  -1.55.34  -1.55.40
16 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 22 5.31 +1.2 m/s 5.03  +1.05.23  -1.25.31  +1.25.31
17 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 12 5.30 -1.9 m/s 5.30  -1.9 +0.04.58  -1.45.30
18 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 5.26 -1.7 m/s 4.64  -1.95.26  -1.75.21  -0.35.26
19 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 5 4.95 -1.9 m/s 4.65  +0.04.95  -1.94.63  -1.74.95
20 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 20 4.35 -0.6 m/s 4.35  -0.6 -2.3 -1.44.35
21 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3 4.27 -1.0 m/s 3.87  -0.3 -0.24.27  -1.04.27
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 16 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 22 5.23 +1.1 m/s 5.14  -0.95.05  -0.25.06  -0.65.144.83  -0.75.23  +1.1 -0.3
2 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 5.20 +0.6 m/s 4.63  +0.04.87  -1.74.87  -1.44.875.06  +0.75.20  +0.64.88  -0.1
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 14 5.15 -0.3 m/s 5.15  -0.35.10  -1.8 -1.45.155.12  -0.1 +0.0 +1.4
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 16 5.10 -0.7 m/s 4.99  -0.25.10  -0.75.02  -1.45.10 -1.24.88  -0.4-
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 5.06 -0.7 m/s 4.96  -0.64.84  -1.04.82  -1.04.964.84  -0.55.06  -0.75.03  -0.4
6 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.06 -2.0 m/s 3.31  -1.84.90  -2.2 -1.24.905.06  -2.0 +1.6 -2.2
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 4.97 -0.7 m/s 4.94  -2.33.68  -1.84.97  -0.74.974.72  -1.4 -0.5 -2.7
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 21 4.88 -1.5 m/s 4.87  -0.14.58  -0.34.71  -0.34.874.88  -1.54.84  -0.34.84  -2.3
9 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 4.87 -1.2 m/s 4.87  -1.2 -1.6 -0.94.87
10 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 23 4.85 -1.1 m/s  -0.24.85  -1.14.78  +1.14.85
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 15 4.85 -0.9 m/s 4.85  -0.9 +0.74.57  -1.14.85
12 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 4.77 -0.3 m/s X4.50  +0.14.77  -0.34.77
13 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 8 4.73 -0.4 m/s  +0.54.24  -1.04.73  -0.44.73
14 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 4.50 -1.8 m/s 4.50  -1.8 +0.5 -2.54.50
15 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 4.49 -1.0 m/s 4.49  -1.04.44  +0.04.42  -0.84.49
16 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 13 4.47 -2.6 m/s 4.46  -2.24.46  -0.44.47  -2.64.47
17 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 4.47 -1.0 m/s X4.25  -0.84.47  -1.04.47
18 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 4.36 -0.8 m/s  -0.94.36  -0.84.15  +0.54.36
19 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1 4.26 -0.2 m/s  -1.94.26  -0.24.16  -0.34.26
MB Eliška MarszalekEliška Marszalek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 18 4.13 -2.0 m/s 3.94  -1.63.90  -1.74.13  -2.04.13
Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 12 DNS
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NM
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 20 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 5.26 +0.1 m/s 4.92X4.904.924.63  -1.95.09  +1.15.26  +0.1
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 5.13 -0.7 m/s X5.105.025.105.115.13  -0.75.07  -0.1
3 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 5.13 -0.5 m/s 5.055.07-5.075.07  -0.55.08  -3.55.13  -0.5
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 22 5.13 +0.0 m/s X4.953.044.95 -0.85.13  +0.04.87  -1.6
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 5.10 5.104.735.075.10---
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 5.06 -1.1 m/s 4.864.804.734.864.755.00  -1.55.06  -1.1
7 Nela DrozdováNela Drozdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 4.91 4.914.72X4.91---
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 6 4.90 -1.3 m/s 4.824.90X4.904.71  -0.74.90  -1.34.90  +1.2
9 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 4.78 4.78X4.694.78
10 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 20 4.73 4.73X4.714.73
11 Denisa PeričováDenisa Peričová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 4.71 X4.71X4.71
12 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 14 4.62 4.624.314.404.62
13 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 9 4.53 4.53X4.394.53
MB Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 24 4.53 XX4.534.53
15 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 4.41 4.38X4.414.41
16 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 1 4.38 4.114.384.264.38
17 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 17 4.32 4.324.18X4.32
18 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 2 4.31 4.314.144.134.31
19 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 4.30 XX4.304.30
20 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 3.96 3.673.903.963.96
21 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 27 3.93 3.93X3.783.93
22 Nicole GrygarováNicole Grygarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 11 3.73 3.73X3.683.73
23 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 15 3.46 X3.46X3.46
Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 13 DNS
Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 25 DNS
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 NM
Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 26 NM
Celkem 27 závodníků