Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Trojskok - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 15:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 2 14.29 14.0714.1614.2914.29XX-
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 13.75 13.0613.75X13.7513.7113.39-
3 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 12.83 X12.83X12.83XX-
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 10 12.75 12.6612.3912.7512.7511.9212.4212.72
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 5 12.75 12.75--12.75
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 3 12.42 12.4212.4012.1612.4212.07XX
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 12.31 12.0611.6712.3112.3111.88X11.83
8 Jakub MrlíkJakub Mrlík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 6 12.14 11.8312.1412.0012.14X12.14-
9 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 11 12.02 11.3611.3412.0212.02
10 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 12 11.96 X11.96X11.96
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 DNS
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 DNS
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 14:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 13.61 13.2013.3113.2513.31X13.61-
2 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 12.93 12.3012.93X12.93XX12.73
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 12.72 12.3612.7212.4812.7212.6612.3112.28
4 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 12.67 11.93X11.9911.9912.67--
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 8 12.26 12.2612.0112.0712.2611.7411.64-
6 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 3 11.46 11.3411.46X11.4611.3711.3111.23
7 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 11.27 11.27XX11.27XXX
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6 DNS
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MB Gines Mária MendézGines Mária Mendéz
Playas de CastellonPlayas de Castellon
00 13 11.95 -0.7 m/s  -0.811.95  -0.79.83  -2.411.95
2 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 1 11.68 -1.5 m/s 11.68  -1.511.46  -1.8 -0.411.6811.25  -0.9-11.40  -0.5
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 11.10 -1.2 m/s 10.58  -2.011.10  -1.210.71  -0.111.10
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 3 10.73 -0.1 m/s 10.31  -0.19.38  -1.710.53  -0.710.5310.11  -1.110.31  -0.710.73  -0.1
5 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 10.68 -1.0 m/s 10.37  +0.010.56  +0.310.37  -1.910.5610.33  +0.110.63  -1.710.68  -1.0
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 10.50 -0.9 m/s 10.39  -1.210.50  -0.910.21  -2.610.50
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 12 10.48 -1.0 m/s  -2.310.45  +0.3 -0.910.4510.35  -1.210.48  -1.0-
8 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 2 10.17 -1.6 m/s  -1.610.17  -1.6 +0.110.17
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 09.95 +0.3 m/s 9.95  +0.39.49  -0.79.45  -1.29.95
10 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4 09.93 -1.9 m/s 9.93  -1.99.93  -1.99.86  -0.49.93
11 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 09.63 +1.3 m/s  -1.69.63  +1.39.41  -0.29.63
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 DNS
Johana MičánkováJohana Mičánková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 10 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 11.36 -0.9 m/s 11.16  -1.111.36  -0.511.36  -0.911.36
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
ASK BlanskoASK Blansko
02 5 11.08 -1.8 m/s 10.65  -0.7 -0.911.08  -1.811.0810.92  -1.0-11.02  -1.3
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 10.70 -0.8 m/s  -2.0 -0.410.13  -0.910.1310.14  -0.310.65  -0.810.70  -0.8
4 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 09.95 +0.5 m/s 9.55  -1.0 -1.19.90  -1.69.909.78  +0.59.95  +0.59.85  -0.3
5 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 09.93 -1.0 m/s  -3.19.93  -1.09.77  -0.49.93 +0.1 -0.9
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 09.50 +0.3 m/s  -1.69.20  -1.09.50  +0.39.50
Celkem 6 závodníků