Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

3000 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 09:05.53
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 09:13.24
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 09:20.17
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09:24.38
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 09:27.41
6 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09:45.32
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09:53.39
8 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:56.50
9 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 10:00.02
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 10:09.08
11 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10:10.28
12 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10:19.06
13 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10:37.55
14 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10:44.67
Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNS
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 14:26) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:47.50
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09:53.13
3 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:24.47
4 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:48.96
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11:04.51
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10:04.13
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11:01.42
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11:25.91
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11:49.22
5 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14:10.59
6 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14:44.01
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:30.63
Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 14:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MB Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 10:53.73
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:17.49
3 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 12:30.47
MB Silvie ValováSilvie Valová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 12:35.56
Celkem 4 závodníků