Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

110 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.69
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.25
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.41
4 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.14
MB František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.65
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.92
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.13
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 16.41
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 16.50
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.14
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.65
8 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.07
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 15.44
MB Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.50
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.22
5 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 7 18.96
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.07
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 15.44
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.50
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.65
5 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.92
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.13
7 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 16.41
8 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 16.50
9 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.14
10 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.22
11 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.65
12 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 7 18.96
13 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.96
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS