Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.75
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.77
3 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.79
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.89
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.07
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
8 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.32
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.43
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.91
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.49
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.62
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.63
3 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.09
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.15
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.51
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.94
7 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.56
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.45
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.31
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.61
4 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.94
Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.20
MB Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 23.70
MB Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 23.93
MB Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 3 25.34
MB Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.75
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.77
3 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.79
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.89
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.07
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
8 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.20
9 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.32
10 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.43
11 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.45
12 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.58
13 Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 23.70
14 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.91
15 Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 23.93
16 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.31
17 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.49
18 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.61
19 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.62
20 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.63
21 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.09
22 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.15
23 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 3 25.34
24 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.51
25 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.94
26 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.94
27 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.56
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.81
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.01
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.45
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.73
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.77
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.20
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.90
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.79
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.56
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 26.01
Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.20
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.80
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 24.87
4 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.64
6 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 25.76
7 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 3 25.80
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.65
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 25.35
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.43
4 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.88
5 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.11
6 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.00
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.81
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.90
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.01
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.45
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.73
7 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.77
8 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.79
9 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84
10 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.20
10 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.20
12 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.56
13 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.56
14 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.65
15 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.80
16 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 24.87
17 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
18 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 25.35
19 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.43
20 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.64
21 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 25.76
22 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 3 25.80
23 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.88
24 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 26.01
25 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.11
26 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.00
Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 25.41
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.62
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.16
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.53
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.72
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.75
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.67
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 27.31
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.32
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.99
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.09
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.45
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.89
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.90
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 27.21
4 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 27.91
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.36
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.00
7 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.79
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.70
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.83
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.24
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 28.73
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.81
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.70
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.52
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.92
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.99
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.44
5 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 31.46
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.54
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.02
3 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 28.38
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.25
5 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.76
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 25.41
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.62
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.16
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.53
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.54
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.67
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.72
8 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.75
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.89
10 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.90
11 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.02
12 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 27.21
13 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 27.31
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.32
15 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.70
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.83
17 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 27.91
18 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.99
19 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.09
20 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.24
21 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.36
22 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 28.38
23 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.45
24 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.52
25 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 28.73
26 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.81
27 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.92
28 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.99
29 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.00
30 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.25
31 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.44
32 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.70
33 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.79
34 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 31.46
35 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.76
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 25.59
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.68
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.84
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.99
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.91
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.09
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.46
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.87
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.91
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.13
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 28.54
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.75
Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 27.29
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.23
3 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.94
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 29.07
5 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.94
6 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 28.83
MB Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 30.17
3 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.18
4 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 30.44
5 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.92
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 31.92
7 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 33.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 25.59
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.68
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.84
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.99
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.46
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.87
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.91
8 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.09
9 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 27.29
10 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.91
11 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.00
12 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.13
13 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.23
14 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 28.54
15 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.75
16 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 28.83
17 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.94
18 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 29.07
19 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.94
20 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.05
21 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 30.17
22 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.18
23 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 30.44
24 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.92
25 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 31.92
26 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 33.00
Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS