Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 34 32.62 0.0
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 33 31.52 0.0
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 5 28.70 0.0
4 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 28.38 0.0
5 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 14 27.24 0.0
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 26.21 0.0
7 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 32 26.13 0.0
8 Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 21 25.88 0.0
9 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 25.58 0.0
10 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 31 24.66 0.0
MS Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 6 24.09 0.0
12 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 4 24.04 0.0
13 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 29 23.96 0.0
14 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 7 23.83 0.0
15 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 20 23.82 0.0
16 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26 23.53 0.0
17 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 22 23.20 0.0
18 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 22.21 0.0
19 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 25 20.75 0.0
20 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 10 20.25 0.0
21 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 12 19.79 0.0
22 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 24 19.31 0.0
23 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 19.30 0.0
24 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 13 19.07 0.0
25 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 23 18.67 0.0
26 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 28 18.59 0.0
27 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 17 18.42 0.0
28 Markéta MarečkováMarkéta Marečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 9 17.20 0.0
29 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 27 16.39 0.0
30 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 18 16.01 0.0
31 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 19 15.21 0.0
32 Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 14.98 0.0
33 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 8 14.41 0.0
34 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 16 12.56 0.0
Celkem 34 závodníků