Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 26 6.43 +0.2 m/s 05.39  -0.105.51  +0.006.37  +0.506.3705.80  +0.606.43  +0.206.42  +0.1
2 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 25 5.60 +0.2 m/s 05.60  +0.205.56  -0.205.22  +0.705.60x05.36  +0.405.55  +0.4
3 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 8 5.35 05.3504.90  +0.004.9605.3503.13  -0.104.97  +0.505.04  +0.3
4 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 23 5.34 x04.82  -0.104.70  +0.304.8204.59  -0.905.3405.20
5 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 12 5.33 -0.2 m/s 05.12  +0.305.33  -0.205.15  -2.005.3305.09  -0.8x05.15  +0.4
6 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 5.29 +0.6 m/s 04.46  +0.303.77  -0.105.09  -0.805.0904.94  -0.905.29  +0.604.90  +0.4
7 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 5.15 +0.1 m/s  +0.9x04.8104.8104.77  +0.005.0105.15  +0.1
8 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 4 4.80 +0.6 m/s 04.80  +0.603.25  +0.5x04.80---
9 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 24 4.60 +0.8 m/s 04.34  -0.204.46  +0.304.60  +0.804.600.00.00.0
10 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 18 4.60 04.29  -0.304.14  -0.504.6004.600.00.00.0
11 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 5 4.57 -1.0 m/s 04.55  +0.804.52  +0.204.57  -1.004.570.00.00.0
12 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 19 4.39 +0.1 m/s 0.0  -0.704.39  +0.1x04.390.00.00.0
13 Jakub DehnerJakub Dehner
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 16 4.38 04.380.0  -0.203.92  -0.404.380.00.00.0
14 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 3 4.34 +0.5 m/s 04.34  +0.504.13  +0.204.26  -0.904.340.00.00.0
15 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 22 4.34 +0.2 m/s 04.23  -0.303.93  +0.104.34  +0.204.340.00.00.0
16 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 21 4.33 -0.3 m/s 03.96  -0.904.33  -0.3x04.330.00.00.0
17 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 17 4.22 -0.2 m/s 04.22  -0.204.06  -0.604.10  -0.204.220.00.00.0
18 Václav BorunskýVáclav Borunský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 15 4.16 -0.2 m/s 0.0  -0.104.11  -0.704.16  -0.204.160.00.00.0
19 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 20 4.15 +0.3 m/s 03.43  -0.603.81  -0.304.15  +0.304.150.00.00.0
20 František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 4.10 +0.0 m/s x04.10  +0.004.03  +0.204.100.00.00.0
21 Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 9 3.90 -0.7 m/s x03.90  -0.703.61  -1.703.900.00.00.0
22 Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 3.87 +0.0 m/s 03.49  +0.403.87  +0.00.0  -1.203.870.00.00.0
23 Matěj MikMatěj Mik
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 13 3.85 +0.2 m/s 03.85  +0.203.68  +0.003.84  -1.003.850.00.00.0
24 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 3.53 +0.0 m/s 03.53  +0.003.51  -0.5x03.530.00.00.0
25 Šimon ChabroňŠimon Chabroň
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 6 3.42 -0.1 m/s 03.30  +0.503.42  -0.10.003.420.00.00.0
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 39 5.21 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 42 5.16 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 24 5.08 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 43 4.94 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 8 4.81 04.81 +0.404.71  +0.804.810.00.00.0
MS Michaela HonešováMichaela Honešová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 35 4.68 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
05 20 4.62 +0.7 m/s 04.62  +0.704.27  -1.104.37  +0.504.620.00.00.0
8 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 4.46 04.46 +0.0 +0.404.460.00.00.0
9 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 40 4.38 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 34 4.37 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 32 4.36 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tereza WittasskováTereza Wittassková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 22 4.31 -0.2 m/s 04.31  -0.204.31  -1.104.24  -0.604.310.00.00.0
13 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 36 4.27 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 4.26 +0.5 m/s 04.25  +0.304.04  +0.904.26  +0.504.260.00.00.0
15 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 21 4.22 -0.7 m/s 04.05  +0.804.10  +0.004.22  -0.704.220.00.00.0
16 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 33 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Eliška HamplováEliška Hamplová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 5 4.20 04.2003.96  +0.504.18  +0.604.200.00.00.0
18 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 1 4.14 +0.3 m/s 04.1004.14  +0.303.80  -0.304.140.00.00.0
19 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 4.14 +0.9 m/s 03.6804.14  +0.903.58  +0.304.140.00.00.0
20 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 14 4.13 +0.0 m/s 04.13  +0.004.02  +1.104.02  -1.004.130.00.00.0
21 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 4.05 -0.3 m/s  +1.003.85  -0.604.05  -0.304.050.00.00.0
22 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 41 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 12 4.01 +1.0 m/s  +0.404.01  +1.0 -0.404.010.00.00.0
24 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 38 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Klára GodulováKlára Godulová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 4 4.00 04.0003.65  +0.503.52  -0.504.000.00.00.0
26 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 37 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 16 3.93 +0.4 m/s 03.93  +0.403.90  -0.5 -0.103.930.00.00.0
28 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 19 3.92 -0.2 m/s 03.81  +0.403.71  -0.103.92  -0.203.920.00.00.0
29 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 29 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Nela KadaváNela Kadavá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 30 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26 3.73 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 10 3.72 -0.1 m/s 03.72  -0.103.68  +0.103.45  +0.403.720.00.00.0
34 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 27 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 31 3.60 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 28 3.53 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 11 3.42 +0.2 m/s 03.42  +0.203.37  +1.203.24  -0.403.420.00.00.0
38 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 23 3.33 -0.2 m/s 03.10  -0.203.16  -0.403.33  -0.203.330.00.00.0
39 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 15 3.20 -0.9 m/s 03.13  +0.803.20  -0.903.15  +0.403.200.00.00.0
40 Michaela KřenováMichaela Křenová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 7 3.16 +1.0 m/s 03.1102.97  +0.503.16  +1.003.160.00.00.0
Nicol NovákNicol Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 DNS
Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 6 NM
Celkem 42 závodníků