Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.29
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.57
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.77
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.94
5 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 07.95
6 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.97
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.08
8 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 08.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.85
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.94
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.06
4 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.32
5 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 08.43
6 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.60
7 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.77
8 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.36
2 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.67
3 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.06
4 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.57
5 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.69
6 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91
7 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.99
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 07.73
2 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.14
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.27
4 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.38
5 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 08.62
6 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.63
7 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.16
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.15
2 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.61
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.75
4 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.86
5 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.27
Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.29
2 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.57
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 07.73
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.77
5 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.85
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.94
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.94
8 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 07.95
9 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 07.97
10 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.06
11 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.08
12 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.14
13 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.15
14 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 08.21
15 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.27
16 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.32
17 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.36
18 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.38
19 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 08.43
20 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.60
21 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.61
22 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 08.62
23 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.63
24 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.67
25 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.75
26 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.77
27 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.86
28 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.06
29 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.09
30 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.16
31 Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.27
32 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.57
33 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.69
34 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91
35 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.99
Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.09
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.19
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.27
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.30
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.32
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.36
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.45
8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.37
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 08.38
3 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.41
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.48
5= Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 08.51
5= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.51
MS Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.67
8 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.84
2 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 08.95
3 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.33
4 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.46
5 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.49
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.86
Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.97
2 Erika DordováErika Dordová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.27
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.29
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.40
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.60
6 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.02
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.30
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.38
2 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.76
3 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.82
4 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.92
5 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.95
6 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.10
7 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.37
2 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.99
3 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.29
4 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.50
5 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.73
6 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.86
7 Natálie KrčmářováNatálie Krčmářová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.96
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.07
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.09
3 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.84
4 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.41
Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS
Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.09
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.19
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.27
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 08.30
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.32
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.36
7 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.37
7 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.37
9 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 08.38
9 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.38
11 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.41
12 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.45
13 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.48
14 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 08.51
14 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.51
16 Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.67
17 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.71
18 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.76
19 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.82
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.84
21 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 08.86
22 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.92
23 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 08.95
23 Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.95
25 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.97
26 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.99
27 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.07
28 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.09
29 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.10
30 Erika DordováErika Dordová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.27
31 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.29
31 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.29
33 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.33
34 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.38
35 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.40
36 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.46
37 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.49
38 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.50
39 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.60
40 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.73
41 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.84
42 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.86
42 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.86
44 Natálie KrčmářováNatálie Krčmářová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.96
45 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.02
46 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.30
47 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.41
Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 DNF
Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 DNS
Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS