Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.48
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.17
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.51
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.80
5 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 16.87
6 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 16.89
7 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 18.62
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.61
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.26
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 18.32
4 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.09
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.48
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.17
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.51
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.61
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.26
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.80
7 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 16.87
8 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 16.89
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 18.32
10 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 18.62
11 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.09
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 DNF

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 15.16
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 15.29
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.33
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 15.63
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.89
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 16.05
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.36
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.51
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.24
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.40
5 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 18.99
6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.84
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.92
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 17.65
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.57
4 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 18.80
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 19.80
6 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.06
7 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 24.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 15.16
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 15.29
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.33
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 15.63
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.89
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 16.05
7 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.36
8 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.51
9 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.92
10 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.24
11 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.40
12 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 17.65
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.57
14 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 18.80
15 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 18.99
16 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 19.80
17 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.84
18 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 23.06
19 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 24.38
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNF
Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF