Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 38.95
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 40.20
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 40.29
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 40.41
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 41.53
6 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 41.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.27
2 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 43.79
3 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.06
4 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 45.21
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 45.26
6 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 39.45
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 40.77
3 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.81
4 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 44.60
5 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 44.73
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 45.77
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 38.95
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.27
3 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 39.45
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 40.20
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 40.29
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 40.41
7 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 40.77
8 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 41.53
9 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 41.81
9 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.81
11 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 43.79
12 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 44.60
13 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 44.73
14 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.06
15 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 45.21
16 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 45.26
17 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 45.77
18 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.74

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 41.41
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 42.15
3 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 42.95
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 42.99
5 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 43.27
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 43.43
7 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 43.66
8 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 44.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 40.44
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 43.59
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 44.47
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 47.06
5 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 48.37
6 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 49.03
7 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 51.51
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 44.39
2 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 47.89
3 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 48.35
4 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 50.39
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 50.42
Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 DNS
Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 40.44
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 41.41
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 42.15
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 42.95
5 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 42.99
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 43.27
7 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 43.43
8 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 43.59
9 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 43.66
10 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 44.39
11 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 44.47
12 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 44.55
13 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 47.06
14 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 47.89
15 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 48.35
16 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 48.37
17 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 49.03
18 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 50.39
19 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 50.42
20 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 51.51
Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 DNS
Beáta ŠpánikováBeáta Špániková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 DNS