Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.90
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.29
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.68
4 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.87
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.03
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.15
7 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.18
8 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.20
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.32
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.34
4 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.38
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.45
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.61
7 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.67
Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.22
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.44
3 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.47
4 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.49
5 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.58
6 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.62
7 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.72
8 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.03
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.36
2 Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.46
3 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.23
4 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 10.30
5 Tomáš KolpakTomáš Kolpak 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.70
6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.73
7 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.75
8 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 12.01
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.39
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.90
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
4 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.59
5 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.40
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.00
2 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.22
3 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.33
4 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.66
5 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.90
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.29
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.39
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.68
5 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.87
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.90
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.03
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.15
9 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
10 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.18
11 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.20
12 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 09.22
13 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.32
14 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.34
15 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.36
16 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.38
17 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.44
18 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.45
19 Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.46
20 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.47
21 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.49
22 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.50
23 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.58
24 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.59
25 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.61
26 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.62
27 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.67
28 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.72
29 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.00
30 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.03
31 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.22
32 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.23
33 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 10.30
34 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 10.33
35 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.40
36 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.66
37 Tomáš KolpakTomáš Kolpak 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 10.70
38 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.73
39 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.00
40 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.75
41 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 12.01
Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.64
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.66
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.86
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.90
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.90
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.94
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.95
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.13
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.92
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.92
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.94
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.02
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.07
6 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.17
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.18
8 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 08.99
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.13
3 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.26
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.30
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.49
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.52
7 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.80
Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.33
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.42
3 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.48
4 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.58
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.61
6 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.64
7 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.74
8 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.76
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.36
2 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.47
3 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.58
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.61
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.63
6 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.92
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
MS Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.46
2 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.49
3 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.86
4 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.90
5 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.07
6 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18
7 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.27
8 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.38
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 09.83
2 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.21
3 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 10.41
4 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 10.48
5 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 10.53
6 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.55
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.56
8 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.63
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Carlie GeorgievCarlie Georgiev 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.19
2 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.92
3 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.06
4 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 10.28
5 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.71
6 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.92
7 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.96
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.10
2 Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.71
3 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 10.01
4 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.08
5 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.37
6 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.53
7 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.67
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.58
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.72
3 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.94
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.56
5 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.64
6 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.72
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 14.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.31
2 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.80
3 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 10.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.58
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.64
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.66
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.72
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.86
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.90
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 08.90
8 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.92
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.92
10 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.94
10 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.94
10 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.94
13 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.95
14 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 08.99
15 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.02
16 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 09.07
17 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.10
18 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.13
18 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.13
20 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.17
21 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.18
22 Carlie GeorgievCarlie Georgiev 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.19
23 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.26
24 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.28
25 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.30
26 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.31
27 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.33
28 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.36
29 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.42
30 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.45
31 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.46
32 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.47
33 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.48
34 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.49
34 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.49
36 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.52
37 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.56
38 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.58
38 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.58
40 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.61
40 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.61
42 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.63
43 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.64
43 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.64
45 Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.71
46 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.72
47 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.74
48 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.76
49 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.80
49 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.80
51 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 09.83
52 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.86
53 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.90
54 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.92
54 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.92
56 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 10.01
57 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.06
58 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 10.07
59 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.08
60 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.18
61 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.21
62 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.27
63 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 10.28
64 Adéla JelenováAdéla Jelenová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 10.32
65 Veronika VackováVeronika Vacková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.37
66 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.38
67 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 10.41
68 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 10.48
69 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 10.53
69 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.53
71 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 10.55
72 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.56
73 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.63
74 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.67
75 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.71
76 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.92
77 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.96
Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 DNS