Back

 / 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK

Frýdek Místek (14. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.25
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.42
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.47
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.64
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.73
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.95
7 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.38
8 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.19
2 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.22
3 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.55
4 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.62
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.02
6 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.06
7 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.22
8 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.07
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.43
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.53
3 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 13.60
4 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 14.18
5 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 09.25
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.42
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.47
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.64
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.73
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.95
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.19
8 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.22
9 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.38
10 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.43
11 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.48
12 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.53
13 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.55
14 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.62
15 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.02
16 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.06
17 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.22
18 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.07
19 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 13.60
20 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 14.18
20 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.18

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.16
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.59
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.74
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.78
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.92
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.01
7 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.35
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 12.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 11.33
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.51
3 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 11.55
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.56
5 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.65
6 Barbora JuříčkováBarbora Juříčková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 11.77
7 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.78
8 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.84
2 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.93
3 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.09
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.32
5 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.75
6 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 12.78
7 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.79
MS Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 12.15
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.71
2 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.90
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.03
4 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.18
5 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 13.53
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.09
7 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 15.08
8 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 15.53
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 12.01
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 12.28
3 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.91
4 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 13.67
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 13.77
6 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 14.36
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 14.37
8 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 14.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.16
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.59
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.74
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.78
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.92
6 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.01
7 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 11.33
8 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.35
9 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.51
10 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 11.55
11 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.56
12 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.65
13 Barbora JuříčkováBarbora Juříčková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 11.77
14 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.78
15 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.84
16 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.93
17 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 12.01
18 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 12.09
19 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 12.15
20 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 12.28
21 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.32
22 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 12.35
23 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.45
24 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.71
25 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.75
26 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 12.78
27 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.79
28 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.90
29 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.91
30 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.03
31 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.18
32 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 13.53
33 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 13.67
34 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 13.77
35 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.09
36 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 14.36
37 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 14.37
38 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 14.57
39 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 15.08
40 Helena BlažejováHelena Blažejová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 15.53