Back

 / Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj

Třinec (24. 4. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (st, 24.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 54.40 0.0
2 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 41.95 0.0
3 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 41.37 0.0
4 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 40.00 0.0
5 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 38.39 0.0
6 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 35.85 0.0
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 34.38 0.0
8 Lukáš VicherekLukáš Vicherek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19 33.23 0.0
9 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 32.75 0.0
10 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 32.20 0.0
11 Vít KostkaVít Kostka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 8 31.55 0.0
12 Tobias PetrTobias Petr
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 14 30.15 0.0
13 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 29.79 0.0
14 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 17 27.02 0.0
15 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 26.77 0.0
16 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 24.76 0.0
17 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 22.88 0.0
18 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 20.89 0.0
Celkem 18 závodníků
Finále 02 (st, 24.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 62.82 0.0
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 53.65 0.0
3 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 52.20 0.0
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 51.36 0.0
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 48.42 0.0
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 47.80 0.0
7 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 45.35 0.0
8 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 41.43 0.0
9 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 40.75 0.0
10 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 39.90 0.0
11 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 36.60 0.0
12 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 33.80 0.0
13 Sebastian RoikSebastian Roik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 33.60 0.0
14 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 32.30 0.0
15 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 32.18 0.0
16 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 32.10 0.0
17 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 29.50 0.0
18 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 28.60 0.0
19 Tomáš WalachTomáš Walach
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21 26.96 0.0
20 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 17 26.68 0.0
21 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 19.00 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (st, 24.4.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 24 46.41 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 27 45.83 0.0
3 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 42.86 0.0
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 40.94 0.0
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 37.60 0.0
6 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 11 36.54 0.0
7 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 16 36.13 0.0
8 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 35.62 0.0
9 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 18 34.89 0.0
10 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 23 34.48 0.0
11 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 33.22 0.0
12 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 32.29 0.0
13 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 30.99 0.0
14 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 29.20 0.0
15 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 2 28.67 0.0
16 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 28.33 0.0
17 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 27.99 0.0
18 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 27.93 0.0
19 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 20 26.98 0.0
20 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 15 26.74 0.0
21 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 25.05 0.0
22 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 24.86 0.0
23 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 23.79 0.0
24 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 21.72 0.0
25 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 21.55 0.0
26 Karolína RuszováKarolína Ruszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25 16.80 0.0
27 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 16.79 0.0
28 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 29 14.80 0.0
Celkem 28 závodníků
Finále 02 (st, 24.4.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 52.29 0.0
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 48.74 0.0
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 38.53 0.0
4 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 38.23 0.0
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 38.02 0.0
6 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 37.57 0.0
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 34.92 0.0
8 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 33.18 0.0
9 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 32.82 0.0
10 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 32.71 0.0
11 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 31.90 0.0
12 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 28 31.14 0.0
13 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 30.72 0.0
14 Tereza BurováTereza Burová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 30.30 0.0
15 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 30.00 0.0
16 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 29.50 0.0
17 Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 29.40 0.0
18 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25 28.61 0.0
19 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 27.80 0.0
20 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 26.12 0.0
21 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 10 26.02 0.0
22 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 24.54 0.0
23 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 27 24.15 0.0
24 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 22.05 0.0
25 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 21.23 0.0
26 Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20.72 0.0
27 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21 20.38 0.0
28 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 16.68 0.0
29 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 16.57 0.0
Celkem 29 závodníků