Back

 / Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj

Třinec (24. 4. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:32.26
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 2:35.76
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:37.38
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 2:40.47
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:43.12
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 2:44.36
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.69
8 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 2:45.78
9 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:47.25
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:53.76
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:55.39
12 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:59.00
13 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:59.22
14 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:59.82
15 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:04.61
16 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 3:08.76
17 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:08.80
18 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:12.39
19 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:12.41
20 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:14.06
21 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:14.85
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:52.54
2 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:03.60
3 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 3:04.19
4 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:10.93
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:12.03
6 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:13.12
7 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 3:14.43
8 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 3:19.01
9 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:22.88
10 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 3:23.65
11 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 3:24.05
12 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:24.08
13 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:29.17
14 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:30.53
15 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 3:35.46
16 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:41.08
17 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 3:43.15
18 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:10.03
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:32.26
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 2:35.76
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:37.38
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 2:40.47
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:43.12
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 2:44.36
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.69
8 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 2:45.78
9 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:47.25
10 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:52.54
11 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:53.76
12 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 2:55.39
13 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:59.00
14 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:59.22
15 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:59.82
16 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:03.60
17 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 3:04.19
18 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:04.61
19 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 3:08.76
20 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:08.80
21 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:10.93
22 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:12.03
23 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:12.39
24 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:12.41
25 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:13.12
26 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:14.06
27 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 3:14.43
28 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:14.85
29 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 3:19.01
30 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:22.88
31 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18 3:23.65
32 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 3:24.05
33 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:24.08
34 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:29.17
35 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:30.53
36 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 3:35.46
37 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:41.08
38 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 3:43.15
39 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:10.03

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:39.25
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:50.57
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 2:51.90
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:56.57
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:56.80
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:58.86
7 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:00.07
8 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:00.33
9 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 3:00.57
10 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:01.13
11 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 3:03.66
12 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:03.96
13 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:04.52
14 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:06.22
15 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 3:07.07
16 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 3:08.38
17 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 3:12.40
18 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22 3:19.80
19 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 3:25.97
20 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 3:33.67
21 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:34.37
22 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:35.60
Celkem 22 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 2:45.62
2 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:51.52
3 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.26
4 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:58.46
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 2:59.56
6 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19 3:02.87
7 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:04.35
8 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 17 3:04.51
9 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:05.12
10 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 3:13.12
11 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:13.92
12 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 3:14.75
13 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:15.97
14 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:20.08
15 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:20.86
16 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:24.23
17 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 3:28.23
18 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:29.37
19 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:31.41
20 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 3:33.68
21 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 3:33.74
Celkem 21 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:52.24
2 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 3:09.28
3 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 3:11.62
4 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:13.85
5 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:17.80
6 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 3:17.89
7 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:21.80
8 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:25.37
9 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:26.62
10 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 3:34.71
11 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 3:38.40
12 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:39.70
13 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:42.49
Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:39.25
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 2:45.62
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:50.57
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:51.52
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 2:51.90
6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:52.24
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.26
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:56.57
9 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:56.80
10 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:58.46
11 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:58.86
12 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 2:59.56
13 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:00.07
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:00.33
15 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 3:00.57
16 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:01.13
17 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19 3:02.87
18 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 3:03.66
19 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:03.96
20 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:04.35
21 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 17 3:04.51
22 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:04.52
23 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:05.12
24 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:06.22
25 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 3:07.07
26 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 3:08.38
27 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 3:09.28
28 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 3:11.62
29 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 3:12.40
30 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 3:13.12
31 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:13.85
32 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:13.92
33 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 3:14.75
34 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:15.97
35 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:17.80
36 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 3:17.89
37 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22 3:19.80
38 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:20.08
39 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:20.86
40 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 3:21.80
41 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:24.23
42 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:25.37
43 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 3:25.97
44 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 3:26.62
45 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 3:28.23
46 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:29.37
47 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:31.41
48 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 3:33.67
49 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 3:33.68
50 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 3:33.74
51 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:34.37
52 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 3:34.71
53 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:35.60
54 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 3:38.40
55 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:39.70
56 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:42.49
Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS