Back

 / Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj

Třinec (24. 4. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.81
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.35
3 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.31
4 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.79
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.99
6 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.33
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.88
2 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.61
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.08
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.13
5 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 15.09
6 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.02
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.30
3 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.58
4 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.51
5 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.79
6 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.22
7 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.52
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.29
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.40
3 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.04
4 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 13.20
5 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.71
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.93
7 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 15.12
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.84
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.18
3 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.63
4 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.08
5 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.53
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.19
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 24.4.2019 - 15:45) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.25
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.83
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.29
4 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.22
5 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.37
6 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.55
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.81
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.02
3 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.25
4 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.29
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.35
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.83
7 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.84
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.18
9 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.29
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.31
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.40
12 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.63
13 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.79
14 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.88
15 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.99
16 Tobias PetrTobias Petr 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.04
17 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.08
18 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 13.20
19 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.22
20 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.30
21 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.37
22 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.55
23 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 13.58
24 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.61
25 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 13.71
26 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.08
27 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 14.13
28 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.21
29 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.51
30 Vít KostkaVít Kostka 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.53
31 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.79
32 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.93
33 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 15.09
34 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 15.12
35 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15.19
36 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.22
37 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15.24
38 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.33
39 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.52

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.88
2 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.05
3 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.40
4 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.40
5 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.42
6 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.41
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 14.71
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 60 11.54
2 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57 12.34
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 59 14.15
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63 14.69
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55 10.77
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49 11.04
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 56 13.10
4 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50 13.32
5 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54 14.01
6 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 52 14.03
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 51 14.24
8 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53 15.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 47 12.59
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45 12.79
3 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 44 12.85
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 46 13.07
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42 13.81
6 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48 14.20
7 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43 17.08
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33 10.58
2 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38 12.07
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35 12.52
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34 12.65
5 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37 13.09
6 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40 13.24
7 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 39 13.43
8 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36 13.50
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28 12.34
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29 13.03
3 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26 13.21
4 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30 13.63
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 32 13.88
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 31 14.02
7 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 27 14.80
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20 10.61
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24 12.02
3 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 12.72
4 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 12.91
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22 12.97
6 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23 14.46
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 14.83
8 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 15.71
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 24.4.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 11.28
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 11.66
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 12.46
4 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 13.24
5 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 13.39
6 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 14.32
7 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.79
8 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 14.88
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 33 10.58
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20 10.61
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55 10.77
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 49 11.04
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 11.28
6 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 60 11.54
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 11.66
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.88
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24 12.02
10 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38 12.07
11 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57 12.34
11 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28 12.34
13 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 12.46
14 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35 12.52
15 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 47 12.59
16 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34 12.65
17 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 12.72
18 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45 12.79
19 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 44 12.85
20 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 12.91
21 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22 12.97
22 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29 13.03
23 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.05
24 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 46 13.07
25 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37 13.09
26 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 56 13.10
27 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26 13.21
28 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40 13.24
28 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 13.24
30 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50 13.32
31 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 13.39
32 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 13.40
32 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.40
34 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.42
35 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 39 13.43
36 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36 13.50
37 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30 13.63
38 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42 13.81
39 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 32 13.88
40 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54 14.01
41 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 31 14.02
42 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 52 14.03
43 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 59 14.15
44 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48 14.20
45 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 51 14.24
46 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 14.32
47 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.41
48 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23 14.46
49 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63 14.69
50 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 14.71
51 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.79
52 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 27 14.80
53 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 14.83
54 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 14.88
55 Karolína RuszováKarolína Ruszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53 15.00
56 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 15.71
57 Veronika MitrengováVeronika Mitrengová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43 17.08