Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (18. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.781.831.861.891.921.951.982.012.042.072.102.132.162.192.22
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3 1.95 -------oooo-xxx
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 17 1.95 ----o-oxoxoxxoxxo-xx-
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 16 1.92 -----ooooxxoxxx
4 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4 1.92 ----xoooxoxoxxoxx
5 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 18 1.89 ------o-ox-xx
6 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13 1.78 ---ooxoxxx
7 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14 1.78 ---ooxxoxxx
8= Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 9 1.73 --oooxx
8= Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 1.73 -ooooxxx
8= Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 15 1.73 ----oxxx
11 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 12 1.73 ---oxoxx
12 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11 1.68 --ooxx
13 Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.68 oxooox-xx
14 Lukáš StraškaLukáš Straška
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 2 1.68 ---xoxx-
15 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.63 oooxxx
16 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6 1.63 ooxxoxxx
17 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 8 1.58 ooxxx
Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 5 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.801.83
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 12 1.83 -------oooooox-
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11 1.72 ---oooooooxxx
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 9 1.66 ----ooooxx-
4 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 1.66 ---ooxoooxxx
5 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 10 1.66 ---ooooxoxxx
6 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 1.63 ---ooooxxx
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 8 1.63 ---oxxoooxxx
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 1.50 ooxooxxx
9 Pavlína ČajkováPavlína Čajková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5 1.50 oxooxoxxx
10 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3 1.45 oooxxx
11 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2 1.40 ooxxx
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1 DNS
Celkem 12 závodníků