Back

 / 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (18. 5. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.86
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.93
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.55
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 58.79
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
Erik MartinecErik Martinec 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.17
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.89
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 63.16
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 70.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.86
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 54.93
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.55
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.17
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 58.79
6 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.89
7 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 63.16
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 70.91
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNF
Erik MartinecErik Martinec 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF

400 m překážek - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 64.74
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 65.01
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 65.50
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 66.09
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 67.06
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 69.30
7 Alžbeta KubaščíkováAlžbeta Kubaščíková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.40
8 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 70.96
Celkem 8 závodníků