Back

 / Veřejné závody Ústí nad Labem

Ústí nad Labem (1. 5. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 17.60
2 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 17.73
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 18.25
4 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.69
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.20
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.32
4 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.12
2 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 21.54
3 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.91
4 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.30
5 Oliver FojtíkOliver Fojtík 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 22.47
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KaralPatrik Karal 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.72
2 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.60
3 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.98
4 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.35
5 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.66
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KraslLukáš Krasl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.92
2 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.78
3 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.54
4 Šimon NievesŠimon Nieves 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.74
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2 23.20
2 Jan VodákJan Vodák 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.89
3 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 27.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 6 17.60
2 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 17.73
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 18.25
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.69
5 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 19.20
6 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.32
7 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.71
8 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 21.12
9 Jakub KřehlaJakub Křehla 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 21.54
10 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.91
11 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.30
12 Oliver FojtíkOliver Fojtík 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 22.47
13 Patrik KaralPatrik Karal 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.72
14 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.04
15 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2 23.20
16 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.60
17 Lukáš KraslLukáš Krasl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.92
18 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.78
19 Daniel PlosDaniel Plos 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.54
20 Jan VodákJan Vodák 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.89
21 Patrik LisecPatrik Lisec 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.98
22 Adam StojčenkoAdam Stojčenko 09 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 27.38
23 Šimon NievesŠimon Nieves 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.74
24 Hynek HölzlHynek Hölzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.35
25 Václav HanzlVáclav Hanzl 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.66

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.13
2 Barbora StudenáBarbora Studená 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.41
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.25
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.33
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 19.79
4 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.05
5 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 20.64
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 20.94
3 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.02
4 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 21.34
Johana DušovskáJohana Dušovská 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 21.71
2 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.12
3 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.93
4 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.71
5 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.55
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.90
2 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 25.04
3 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.51
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.59
2 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.70
3 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 24.81
4 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.25
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.33
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 19.79
4 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.05
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 20.13
6 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 20.64
7 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 20.94
8 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.02
9 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 21.09
10 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 21.34
11 Barbora StudenáBarbora Studená 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.41
12 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 21.71
13 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.90
14 Jenifer MafianaJenifer Mafiana 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 23.12
15 Tereza PozděnováTereza Pozděnová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.59
16 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.93
17 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.70
18 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 24.71
19 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 24.81
20 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 25.04
21 Barbora HeltováBarbora Heltová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.51
22 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 25.55
23 Tereza OpatrnáTereza Opatrná 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.30
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 DNS
Johana DušovskáJohana Dušovská 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNF