Back

 / KP jednotlivců ve vícebojích LKAS

Rumburk (11. - 12. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 6.58 +0.0 m/s 6.58  +0.06.40  +1.36.55  +0.06.580.00.00.0
2 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 5 6.58 +0.0 m/s 6.40  +0.26.33  +1.36.58  +0.06.580.00.00.0
3 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 2 6.43 +0.1 m/s 5.75  +0.26.43  +0.15.19  +0.66.430.00.00.0
4 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 3 5.31 +0.3 m/s 5.12  +0.05.26  +0.65.31  +0.35.310.00.00.0
5 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 6 5.15 +1.4 m/s 4.79  +0.05.15  +1.44.85  +0.65.150.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 6.04 +0.0 m/s x6.04  +0.0x6.040.00.00.0
1= Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 6.04 +1.2 m/s xx6.04  +1.26.040.00.00.0
3 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 5 5.67 +0.6 m/s 5.45  +0.35.67  +0.6x5.670.00.00.0
4 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 5.52 +0.8 m/s 5.38  +0.25.23  +0.15.52  +0.85.520.00.00.0
5 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 5.25 +0.0 m/s 5.20  +0.15.08  +0.05.25  +0.05.250.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 6.73 +0.5 m/s 6.70  +0.06.73  +0.5x6.730.0  +0.00.00.0
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 6.42 +0.0 m/s 6.24  +0.56.42  +0.06.13  +0.36.420.00.00.0
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 6.17 +0.3 m/s x5.87  +0.06.17  +0.36.170.00.00.0
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4 5.98 +0.0 m/s 5.80  +0.15.94  +0.25.98  +0.05.980.00.00.0
5 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 6 5.95 +0.0 m/s 5.78  +0.45.95  +0.05.61  +0.85.950.00.00.0
6 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 5.93 +0.0 m/s 5.65  +0.45.93  +0.05.92  +1.05.930.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 6.22 6.226.13x6.220.00.00.0
2 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 5.53 5.20x5.535.530.00.00.0
3 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 4.81 x4.704.814.810.00.00.0
4 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 4.71 4.164.684.714.710.00.00.0
5 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 4.56 4.534.564.284.560.00.00.0
6 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 5 4.30 4.304.264.204.300.00.00.0
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 7 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4 5.08 4.695.015.085.080.00.00.0
2 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 4.99 4.854.904.994.990.00.00.0
3 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 17 4.78 4.764.78x4.780.00.00.0
4 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 4.66 4.664.404.584.660.00.00.0
5 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 4.55 xx4.554.550.00.00.0
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 10 4.45 4.314.294.454.450.00.00.0
7 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 14 4.31 4.314.243.924.310.00.00.0
8 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 15 4.18 x4.164.184.180.00.00.0
9 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 2 4.05 4.053.923.844.050.00.00.0
10 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4.04 3.863.304.044.040.00.00.0
11 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 4.04 3.843.854.044.040.00.00.0
12 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 12 3.99 x3.99x3.990.00.00.0
13 Jan LöfflerJan Löffler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 3.96 3.963.93x3.960.00.00.0
14 Karel HottmarKarel Hottmar
TJ RumburkTJ Rumburk
07 7 3.65 3.193.653.543.650.00.00.0
15 Matyáš FilipMatyáš Filip
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3 3.60 3.373.60x3.600.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 5.99 5.995.945.855.990.00.00.0
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 5.25 4.985.25x5.250.00.00.0
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1 4.90 4.90x4.764.900.00.00.0
4 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 2 3.49 3.403.393.493.490.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 5.01 3.565.014.945.010.00.00.0
2 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 4 4.86 4.634.864.734.860.00.00.0
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 7 4.71 4.62x4.714.710.00.00.0
4 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 6 4.68 4.504.684.564.680.00.00.0
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 5 4.49 4.264.49x4.490.00.00.0
6 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 4.37 4.373.974.234.370.00.00.0
7 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 3.92 3.623.653.923.920.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 5.09 xx5.095.090.00.00.0
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 4.89 4.784.894.684.890.00.00.0
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11 4.80 4.384.604.804.800.00.00.0
4 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 4.64 4.234.64x4.640.00.00.0
5 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 10 4.57 4.414.574.314.570.00.00.0
6 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 8 4.47 xx4.474.470.00.00.0
7 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 4.37 4.194.154.374.370.00.00.0
8 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 12 3.89 3.893.863.653.890.00.00.0
9 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 9 3.38 3.383.203.053.380.00.00.0
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 DNS
Andrea ČápováAndrea Čápová
ASK DěčínASK Děčín
05 3 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 14 4.58 4.244.464.584.580.00.00.0
2 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 4 4.52 4.304.144.524.520.00.00.0
3 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 17 4.38 4.124.384.194.380.00.00.0
4 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 4.33 3.904.324.334.330.00.00.0
5 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 15 4.31 4.014.313.874.310.00.00.0
6 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 7 4.22 4.043.994.224.220.00.00.0
7 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 9 4.18 4.093.524.184.180.00.00.0
8 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 19 4.18 x4.183.974.180.00.00.0
9 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 2 4.16 x3.694.164.160.00.00.0
10 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 11 4.13 4.133.954.064.130.00.00.0
11 Natálie KožuškováNatálie Kožušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 12 4.10 4.103.943.944.100.00.00.0
12 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 20 4.10 4.10x3.664.100.00.00.0
13 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 18 4.04 x3.714.044.040.00.00.0
14 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 16 4.02 3.884.023.454.020.00.00.0
15 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 5 4.00 3.913.524.004.000.00.00.0
16 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 21 3.82 3.613.623.823.820.00.00.0
17 Markéta KomanickáMarkéta Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 10 3.66 3.663.57x3.660.00.00.0
18 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 3.60 3.503.603.153.600.00.00.0
19 Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3.58 2.843.393.583.580.00.00.0
20 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 13 3.54 2.833.323.543.540.00.00.0
21 Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3 3.30 3.303.083.173.300.00.00.0
22 Thea VošvrdováThea Vošvrdová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 22 3.12 3.12xx3.120.00.00.0
23 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 1.74 1.74xx1.740.00.00.0
Celkem 23 závodníků