Back

 / KP jednotlivců ve vícebojích LKAS

Rumburk (11. - 12. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.77 -------o-xoxxx
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 1.71 -------o-xxx
3 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.59 xoooxxoxxx
Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 DNS
Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.77 -------ooxxoxxx
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.71 -------xoxxx
3 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.65 -----o-xxx
4 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 1.59 xoo-oxxx
5 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.56 oooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.95 --------ooxo-oooxoxxx
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.71 oooxooxooxxoxxx
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.68 oxoxoxooxooxxx
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1.59 ooxoxoxxx
5 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.53 ooxxx
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 1.50 oxxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 7 1.77 ------------oxoo--ooxo
2 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 1.62 ----------o-ooxoxxx
3 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 1.59 --------o-o-oxoxx
4 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 1.47 ---oo-oxooxoxxx
5 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 1.44 ---xoooxoxxoxoxx
6 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 6 1.35 o--oooxxx
Jáchym SchafferJáchym Schaffer
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 9 DNS
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 8 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.661.681.711.74
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 1.71 -------------ooxooxxoxx
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 1.48 -------ooooxxx
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1 1.45 -------oxoxxoxxx
4 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 2 1.21 xooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.51
1 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 4 1.48 --------oooxoxxx
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 7 1.45 -------o-xooxxx
3 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 1.39 ---ooooxoxxoxx
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 1.39 ----oxooxoxxoxx
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 6 1.36 -oxooxoxoxoxoxxx
6 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 5 1.33 -oooooxxoxx
7 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 1.27 -ooxxooxxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.54
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.51 -----o-oxoxooxoxxoxx
2 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1.48 -----xo-xo-oxooxx
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.42 --ooxoooxooxoxxx
MS Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 1.39 ---oooooxoxx
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.36 --ooooooxx
6 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.36 ooooooxxoxxoxxx
7 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.33 o-ooooxoxx
8= Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1.30 --xooooxxx
8= Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1.30 -oooxooxxx
10 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.27 ---ooxx
11 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.15 oxx
Andrea ČápováAndrea Čápová
ASK DěčínASK Děčín
05 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon
Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 1 NM
Celkem 1 závodníků