Back

 / Olympic Hopes

Brno (1. 6. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2019 - 10:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 Czech Republic U20Czech Republic U20 4 10.64 Q
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech Republic U20Czech Republic U20 3 10.70 Q
3 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.02 q
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2019 - 10:55) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Czech Republic U20Czech Republic U20 3 10.85 Q
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.99 Q
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.16 q
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 Czech Republic U20Czech Republic U20 4 10.64 Q
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech Republic U20Czech Republic U20 3 10.70 Q
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Czech Republic U20Czech Republic U20 3 10.85 Q
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.99 Q
5 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.02 q
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.16 q
7 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.19
8 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.28

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech Republic U20Czech Republic U20 3 10.76
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Czech Republic U20Czech Republic U20 4 10.89
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.98
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.13
5 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.21
6 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.36
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristóf HalászKristóf Halász 02 Hungary U18Hungary U18 3 10.97
2 Erik PintérErik Pintér 02 Hungary U18Hungary U18 5 10.99
3 Jakub NemecJakub Nemec 03 Slovakia U18Slovakia U18 4 11.08
4 Rajmund SiposRajmund Sipos 02 Hungary U18Hungary U18 2 11.14
5 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.50
6 Ján DuchoslavJán Duchoslav 03 Slovakia U18Slovakia U18 6 11.61
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PintérErik Pintér 02 Hungary U18Hungary U18 3 11.18 Q
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.59 q
3 Ján DuchoslavJán Duchoslav 03 Slovakia U18Slovakia U18 4 11.68 q
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.02
5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristóf HalászKristóf Halász 02 Hungary U18Hungary U18 3 11.08 Q
2 Jakub NemecJakub Nemec 03 Slovakia U18Slovakia U18 4 11.11 q
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.77
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.35
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2019 - 10:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rajmund SiposRajmund Sipos 02 Hungary U18Hungary U18 3 11.22 Q
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.79
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.91
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kristóf HalászKristóf Halász 02 Hungary U18Hungary U18 3 11.08 Q
2 Jakub NemecJakub Nemec 03 Slovakia U18Slovakia U18 4 11.11 q
3 Erik PintérErik Pintér 02 Hungary U18Hungary U18 3 11.18 Q
4 Rajmund SiposRajmund Sipos 02 Hungary U18Hungary U18 3 11.22 Q
5 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.59 q
6 Ján DuchoslavJán Duchoslav 03 Slovakia U18Slovakia U18 4 11.68 q
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.77
8 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.79
9 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.91
10 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.02
11 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.03
12 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09
13 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.35

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2019 - 11:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.28 Q
2 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 Slovakia U20Slovakia U20 4 12.59 Q
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.52 q
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2019 - 11:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Slovakia U20Slovakia U20 3 12.39 Q
2 Dáša TomkováDáša Tomková 00 Slovakia U20Slovakia U20 4 12.47 Q
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.18 q
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.28 Q
2 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Slovakia U20Slovakia U20 3 12.39 Q
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 Slovakia U20Slovakia U20 4 12.47 Q
4 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 Slovakia U20Slovakia U20 4 12.59 Q
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.18 q
6 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.52 q

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Slovakia U20Slovakia U20 4 12.25
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 12.36
3 Dáša TomkováDáša Tomková 00 Slovakia U20Slovakia U20 5 12.42
4 Denisa KudlováDenisa Kudlová 01 Slovakia U20Slovakia U20 2 12.64
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 13.14
6 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.48
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktória ForsterViktória Forster 02 Slovakia U18Slovakia U18 3 11.88
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 2 11.92
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 Czech Republic U18Czech Republic U18 4 12.26
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 1 12.41
5 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 5 12.47
6 Nina HuskováNina Husková 02 Slovakia U18Slovakia U18 6 12.69
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.6.2019 - 11:05) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktória ForsterViktória Forster 02 Slovakia U18Slovakia U18 3 12.10 Q
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 2 12.63 q
3 Nina HuskováNina Husková 02 Slovakia U18Slovakia U18 4 12.73 q
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 13.54
5 Barbora LisaBarbora Lisa 03 AC MalackyAC Malacky 1 14.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.6.2019 - 11:05) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 3 12.30 Q
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.75
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 2 13.11
4 Marieta MikllováMarieta Mikllová 02 Slovakia U18Slovakia U18 1 13.37
5 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.6.2019 - 11:05) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 Czech Republic U18Czech Republic U18 3 12.24 Q
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 4 12.62 q
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.97
4 Mária TuričikováMária Turičiková 03 Slovakia U18Slovakia U18 2 13.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktória ForsterViktória Forster 02 Slovakia U18Slovakia U18 3 12.10 Q
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 Czech Republic U18Czech Republic U18 3 12.24 Q
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 3 12.30 Q
4 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 4 12.62 q
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 2 12.63 q
6 Nina HuskováNina Husková 02 Slovakia U18Slovakia U18 4 12.73 q
7 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.75
8 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.97
9 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Czech Republic U18Czech Republic U18 2 13.11
10 Mária TuričikováMária Turičiková 03 Slovakia U18Slovakia U18 2 13.12
11 Marieta MikllováMarieta Mikllová 02 Slovakia U18Slovakia U18 1 13.37
12 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 13.54
13 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 13.59
14 Barbora LisaBarbora Lisa 03 AC MalackyAC Malacky 1 14.16